Kanał CREE Youtube

Kochani, uruchomiliśmy własny kanał na Youtube – lepiej późno niż wcale, prawda?

Będziemy na nim zamieszczać materiały dotyczące zespołu Cree. Najpewniej, głównie będą to filmy z koncertów, a czy coś jeszcze – czas pokaże. W sieci krąży wiele fragmentów koncertów zamieszczanych przez Was, z pewnością zamieszczanych w dobrej wierze – dziękujemy.

Na oficjalnym kanale natomiast chcielibyśmy publikować  dla Was nagrania z profesjonalnie  zarejestrowanym dźwiękiem, którego jakość będzie zapewniała jakiś uniwersalny, przyzwoity poziom. Chodzi po prostu o nieprzypadkowe materiały przygotowywane przez nas, lub naszych współpracowników i autoryzowane przez Cree.

Zapraszamy do subskrybowania kanału Cree na Youtube – na początek przygotowaliśmy nagranie z naszego pierwszego koncertu po blisko półrocznej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią Covid-19. Materiał został zarejestrowany „ad hoc”, ale uznaliśmy, że jest wart pokazania – to takie prawdziwe, nieretuszowane Cree.

Aktualnie są tam dwie części tego koncertu, reszta niebawem, o czym Was również tutaj poinformujemy.

Link do kanału:

ZESPÓŁ CREE-YOUTUBE

Liczymy na Wasze subskrypcje i może nawet polubienia, jeśli coś Wam się spodoba.

Nadal funkcjonuje profil Armina www.youtube.com/armin1986koncerty, na którym znajdziecie wiele fragmentów koncertowych sprzed lat, jak i bieżących, ale nagrywane i wrzucane bezpośrednio z kamery, bez obróbki, z jednej kamery video/dźwięk

Trzymajcie się i do zobaczenia na koncertach, oby jak najszybciej.

Udostępnijcie i powiadomcie znajomych!