Sylwester Kramek

„…jesteśmy krewnymi. Tak będzie zawsze!”

„Cree” to nie tylko zespół muzyczny. To nasze Plemię. Jesteśmy muzykami, ale przede wszystkim bratnimi duszami, którym przyświeca jeden cel i wspólna droga – choć każdy z nas ma własne ścieżki, które do niej prowadzą.

Na tej drodze spotykamy się z ludźmi, z którymi później decydujemy się odbyć kolejne etapy naszej fascynującej podróży. Spotykamy się z pięknymi osobowościami, które wierzą w siłę sztuki i magię obcowania z fanami. Są to postacie, które całą swoją moc zostawiają na scenie – bo to nasze zobowiązanie, kiedy stajemy przed wyjątkową publicznością, którą przez 25 lat nieprzerwanej działalności zgromadziliśmy.

Przez niemal wszystkie te lata po tej drodze szedł z nami Sylwester Kramek. Bardzo ważna dla nas wszystkich postać. To był zaszczyt, że mogliśmy dzielić ze sobą nasze muzyczne życie. Od dnia dzisiejszego drogi zespołu Cree i Sylwestra Kramka, za wspólnym porozumieniem, rozchodzą się, ale każdy z nas wynosi z tych razem spędzonych chwil dobre wspomnienia, przyjaźń i sympatię na przyszłość.

Dziękujemy sobie wzajemnie za setki koncertów, kilka nagranych płyt, godziny rozmów i wspólnie spędzonego czasu, który zapisuje się w pamięci każdego z nas. Nasze drogi zawsze będą przebiegać, gdzieś blisko siebie i zawsze będziemy mogli na siebie liczyć.

I jak mówi stare indiańskie motto: „Ze wszystkimi rzeczami i we wszystkich rzeczach – jesteśmy krewnymi”.
Tak będzie zawsze!