Najbliższe koncerty

koncerty

——--2018—–

24.11.2018 Katowice-”Miasto Ogrodów” godz.19-Koncert “Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu”
30.11.2018 Łomianki- “Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu”-Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe ul. Staszica 2
06.12.2018 Gdynia-Blues Club godz.20
07.12.2018 Elbląg-Klub Mjazga
08.12.2018 Iława-koncert “Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu”-IOWA Music Club
15.12.2018 Szamotuły-Kino Halszka-koncert akustyczny
16.12.2018 Poznań-koncert “Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu”-Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM. godz.19-ul. Przybyszewskiego 37

—— 2019 ——

28.01.2019 Rzeszów Filharmonia Rzeszowska koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu
03.02.2019 Włocławek Centrum Kultury Browar B koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu godz.19
08.02.2019 Ostrów Wielkopolski Klub Przepompownia koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu
09.02.2019 Płock Państwowa Szkoła Muzyczna ul. Kolegialna 23 godz.18 koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu
11.02.2019 Warszawa Teatr Roma koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu
15.02.2019 Lublin Polskie Radio Lublin koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu transmisja na żywo.
04.03.2019 Łódź-Teatr Muzyczny- koncert ‘Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu’ godz.19
09.03.2019 Białystok Filharmonia Podlaska koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu godz.18
10.03.2019 Mińsk Mazowiecki Szkoła Muzyczna ul. J. Pawła II 23 koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu godz.18
16.03.2019 Olsztyn Auditorium Maximum koncert Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu godz.18
17.03.2019 Pruszków Centrum Kultury i Sportu ul. Bohaterów Warszawy 4 koncerty Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu godz 18
30.03.2019 Kielce Kielecki Dom Kultury koncert ‘Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu’
06.04.2019 Gdańsk Filharmonia Bałtycka koncert ‘Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu’
14.04.2019 Kraków-Filharmonia Krakowska- koncert ‘Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu’ godz.19
W najbliższym czasie podamy resztę koncertów

—–JUŻ ZAGRANE w 2018—–

14.01 Bełchatów
26.01 Poznań
27.01 Piła
02.02 Ostrów Wielkopolski
03.02 Domecko
09.02 Warszawa
11.02 Kraków
16.02 Grudziądz
17.02 Ostróda
23.02 Wałbrzych
24.02 Lubin
08.03 Wrocław
09.03 Szczecin
10.03 Sulęcin
16.03 Leszno
17.03 Tychy
23.03 Katowice
07.04 Bydgoszcz
13.04 Bochnia
14.04 Jasło
21.04 Walce
01.05 Wronki
01.05 Wrocław
27.05 Pruszków
02.06 Świdwin
03.06 Gdynia
09.06 Gorzów Wielkopolski
10.06 Sanok
13.06 Szczecin
16.06 Świecie
23.06 Sędziszów Małopolski
24.06 Warta
05.07 Suwałki
07.07 Zakrzewo
13.07 Węgorzewo
15.07 Kielce
21.07 Olecko
28.07 Pyzdry
10.08 Smolnik
11.08 Puck
12.08 Działdowo
17.08 Borne Sulinowo
26.08 Zamość
31.08 Września
01.09 Tychy
08.09 Kalisz
09.09 Jarocin
15.09 Konin
16.09 Katowice
21.09 Pszczew
22.09 Pustynia Bledowska
28.09 Toruń
30.09 Częstochowa
17.10 Wrocław
27.10 Krapkowice
28.10 Lublin
03.11 Gomunice
09.11 Jaworki
10.11 Jaworki
16.11 Radom
17.11 Zabrze

2017

15.01-Holandia
28.01 – Tychy
03.02 – Częstochowa
04.02 – Chorzów
05.02 – Warszawa
09.02–Wrocław
10.02– Szczecin
11.02– Swarzędz
18.02– Zamość
08.03– Sandomierz
10.03– Otwock
11.03– Radom
17.03– Ostrów
18.03– Lubsk
19.03– Poznań
24.03– Konin
25.03 – Strzeliń
31.03 – Zielona Góra
01.04 – Wałbrzych
02.04 – Wojkowice
08.04 – Głogów
22.04– Krapkowice
23.04– Biała Podlaska
30.04– Szczawnica
01.05- Jarocin
03.05 – Jaworki
04.05 – Jaworki
07.05 – Warszawa
14.05 – Kielce
27.05 – Hel
02.06- Tomaszów Mazowiecki
10.06 – Ślesin
17.06 – Kłodzko
20.06 – Tychy
24.06 – Ponidzie
25.06 – Hrubieszów
01.07 – Godów
07.07 – Radawa
08.07 – Góra św. Anny
05.08 – Strzyżów
12.08 – Międzyrzecz
19.08 – Pszczyna
26.08 – Rumia
02.09 – Tychy
06.10 – Bolesławiec
08.10 – Katowice
13.10 – Ostrów Mazowiecka
14.10 – Siedlce
21.10 – IRLANDIA-Cork
27.10 – Gomunice
28.10 – Zabrze
04.11 – Żerków
09.11 Jaworki
10.11 Jaworki
11.11 Jaworki
17.11 Lublin
19.11 Czechowice-Dziedzice
26.11 Nowy Tomyśl
30.11 Olsztyn
02.12 Sieradz
07.12 Gdynia
08.12 Warszawa
09.12 Warszawa
16.12 Krosno
31.12 Katowice

2016

23.01 – Ostrów Wielkopolski
30.01 – Tychy
13.02 – Dębno
19.02 – Wałbrzych
20.02 – Domecko
08.04 – Ostrów Mazowiecka
09.04 – Ostrów Mazowiecka
13.04 – Puck
22.04 – Czeski Cieszyn
24.04 – Warszawa
29.04 – Będzin
15.05 – Kutno
21.05 – Katowice
04.06 – Lisie Kąty
10.06 – Świecie
11.06 – Tychy
18.06 – Słubice
26.06 – Myślibórz
02.07 – Bolesławiec
09.07 – Góra Św. Anny
23.07 – Sułomino
06.08 – Andrychów
13.08 – Karpacz
14.08 – Lubiszyn
27.08 – Wąsosz
03.09 – Tychy
17.09 – Rybnik
18.09 – Warszawa
24.09 – Komprachcice
02.10 – Katowice
14.10 – Nysa
15.10 – Jelenia Góra
22.10 – Katowice
27.10 – Toruń
28.10 – Gorzów Wielkopolski
29.10 – Słupsk
04.11 – Kołobrzeg
05.11 – Gomunice
06.11 – Opoczno
07.11 – Grodzisk Mazowiecki
10.11 – Jaworki
11.11 – Jaworki
12.11 – Jaworki
18.11 – Pińczów
19.11 – Skarżysko Kamienna
01.12 – Łódź
02.12 – Warszawa
03.12 – Warszawa
08.12 – Gdynia
09.12 – Elbląg
10.12 – Szamotuły

2015

11.01 – Chorzów
30.01 – Racibórz
06.02 – Szamotuły
07.02 – Września
13.02 – Opole
14.02 – Legnica
20.02 – Międzyrzecz
21.02 – Lubin
28.02 – Katowice
06.03 – Pasłęk
07.03 – Darłowo
13.03 – Wrocław
14.03 – Wałbrzych
20.03 – Gdynia
21.03 – Puławy
26.03 – Katowice
17.04 – Nowy Tomyśl
18.04 – Częstochowa
24.04 – Oleśnica
09.05 – Ruda Śląska
30.05 – Dolina Charlotty
31.05 – Koźmin Wlkp.
07.06 – Gdynia
13.06 – Poznań
14.06 – Ruda Śląska
19.06 – Oświęcim
20.06 – Witnica
26.06 – Rudna
27.06 – Wola Wiązowa
28.06 – Katowice
03.07 – Wrocław
11.07 – Giżycko
18.07 – Czeszyce
25.07 – Augustów
26.07 – Miłosław
08.08 – Chorzów
09.08 – Różan
15.08 – Zakopane
22.08 – Żukowo
29.08 – Kwidzyn
30.08 – Chorzów
05.09 – Tychy
19.09 – Poznań
27.09 – Ustroń
02.10 – Wiedeń
03.10 – Jaworzno
10.10 – Konin
22.10 – Wejherowo
31.10 – Chodzież
06.11 – Jaworki k/Szczawnicy
07.11 – Jaworki k/Szczawnicy
10.11 – Zamość
14.11 – Gomunice
20.11 – Toruń
21.11 – Chorzów
03.12 – Gdynia
11.12 – Warszawa
12.12 – Warszawa
13.12 – Kielce

2014

12.01 – Włocławek
05.02 – Gostyń
06.02 – Jelenia Góra
07.02 – Wałbrzych
08.02 – Domecko
21.02 – Przemyśl
22.02 – Rzeszów
28.02 – Wołczkowo
01.03 – Białogard
02.03 – Koszalin
07.03 – Bielsko Biała
14.03 – Gniezno
15.03 – Swarzędz
22.03 – Turek
28.03 – Zgorzelec
29.03 – Berlin
11.04 – Sopot
25.04 – Kutno
26.04 – Piotrków Trybunalski
01.05 – Chorzów
03.05 – Jarosław
10.05 – Kędzierzyn Koźle
17.05 – Ciechanów
30.05 – Wodzisław
31.05 – Sopot
05.06 – Katowice
07.06 – Opoczno
08.06 – Warszawa
14.06 – Gliwice
27.06 – Mikołów
28.06 – Koziegłowy
29.06 – Dobrzany
05.07 – Jedlińsk
06.07 – Wyrzysk
11.07 – Supraśl
12.07 – Szczecinek
13.07 – Siewierz
19.07 – Ścinawa
26.07 – Chorzów
09.08 – Sierakowice
14.08 – Poznań
22.08 – Cieszanów
24.08 – Czerniejewo
29.08 – Uniejów
30.08 – Oświęcim
05.09 – Sztum
06.09 – Starachowice
13.09 – Skoczów
13.09 – Tychy
14.09 – Katowice
20.09 – Trzebnica
21.09 – Dobrzyca
26.09 – Rzeszów
11.10 – Katowice
25.10 – Nowy Sącz
08.11 – Jaworki
09.11 – Jaworki
10.11 – Krosno
14.11 – Wyszków
15.11 – Gomunice
21.11 – Kostrzyn Wielkopolski
23.11 – Bielsko-Biała
28.11 – Pszczyna
04.12 – Gdynia
05.12 – Żnin
07.12 – Szczecin
12.12 – Warszawa
13.12 – Warszawa
14.12 – Warszawa
20.12 – Tychy

2013

13.01 – Kobiór
19.01 – Wojkowice
08.02 – Tychy
16.02 – Wałbrzych
08.03 – Goleniów
09.03 – Bielsko-Biała
10.03 – Zielona Góra
14.03 – Poznań
15.03 – Gorzów Wielkopolski
16.03 – Ostrów Wlkp.
21.03 – Warszawa
13.04 – Zawady
20.04 – Chorzów
03.05 – Chorzów
25.05 – Gąbin
26.05 – Warszawa
31.05 – Żar
01.06 – Bielawa
08.06 – Sopot
14.06 – Trzebinia
16.06 – Nisko
22.06 – Teresin
29.06 – Pobiedziska
13.07 – Młynary
20.07 – Międzyzdroje
27.07 – Chorzów
28.07 – Mrągowo
15.08 – Sulejów
17.08 – Drezdenko
24.08 – Rybno Wielkie
31.08 – Chorzów
01.09 – Radom
06.09 – Krasiczyn
07.09 – Chorzów
14.09 – Kalisz
15.09 – Katowice
17.09 – Kłobuck
28.09 – Gliwice
05.10 – Lisewo
12.10 – Chorzów
24.10 – Katowice
25.10 – Kraków
26.10 – Limanowa
27.10 – Kielce
09.11 – Jaworki
10.11 – Krosno
15.11 – Grodzisk Mazowiecki
16.11 – Gomunice
17.11 – Gomunice
21.11 – Bielsko-Biała
22.11 – Grudziądz
23.11 – Sierpc
29.11 – Drawsko Pomorskie
04.12 – Elbląg
05.12 – Gdynia
06.12 – Szczecin
07.12 – Zduńska Wola
31.12 – Krynica Zdrój

2012

08.01 – Szamotuły
22.01 – Lublin
16.03 – Tychy
31.03 – Wyszogród
12.04 – Poznań
13.04 – Goleniów
14.04 – Wałbrzych
21.04 – Dąbrowa Górnicza
02.05 – Krapkowice
03.05 – Chorzów
06.05 – Tychy
16.05 – Racibórz
19.05 – Tychy
26.05 – Ruda Śląska
26.05 – Suszec
02.06 – Ostroróg
03.06 – Gdynia
09.06 – Miechów
23.06 – Kalwaria Zebrzydowska
24.06 – Tychy
29.06 – Czarna Woda
30.06 – Świecie
15.07 – Warszawa
16.07 – Poznań
19.07 – Wyspa Wolin
27.07 – Zabrze
28.07 – Chorzów
02.08 – Kazimierz Dolny
03.08 – Włoszakowice
04.08 – Włoszakowice
11.08 – Chorzów
18.08 – Tychy
25.08 – Zdynia
26.08 – Starachowice
01.09 – Chełm Śląski
08.09 – Kluczbork
16.09 – Katowice
20.09 – Szczawnica
21.09 – Pszczew
26.09 – Strzelce Opolskie
29.09 – Środa Wlkp.
06.10 – Międzyzdroje
07.10 – Międzyzdroje
10.10 – Wojkowice
12.10 – Orzesze
13.10 – Ząbkowice Śląskie
19.10 – Częstochowa
20.10 – Ostrów Wlkp.
09.11 – Zgorzelec
10.11 – Jaworki
11.11 – Rumia
15.11 – Olsztyn
16.11 – Toruń
17.11 – Gomunice
18.11 – Kalonka
23.11 – Zduńska Wola
24.11 – Wrocław
25.11 – Ornontowice
30.11 – Monheim(Niemcy)
04.12 – Poznań
05.12 – Elbląg
06.12 – Gdynia
07.12 – Szczecin
08.12 – Domecko
09.12 – Warszawa
13.12 – Mikołów
31.12 – Wrocław

2011

04.02 – Wałbrzych
05.02 – Domecko
11.02 – Orzesze
10.03 – Wrocław
11.03 – Tychy
12.03 – Zabrze
17.03 – Kraków
18.03 – Gorlice
01.04 – Goleniów
02.04 – Jarocin
03.04 – Zielona Góra
16.04 – Busko-Zdrój
30.04 – Jaworki
04.05 – Austria
07.05 – Wschowa
08.05 – Chorzów
14.05 – Tychy
21.05 – Warszawa
28.05 – Wyszków
04.06 – Gdynia
05.06 – Rawicz
18.06 – Tarnobrzeg
25.06 – Wola Wiązowa
01.07 – Koło
02.07 – Augustów
10.07 – Kielce
16.07 – Czaplinek
17.07 – Lubawka
22.07 – Reszel
30.07 – Chorzów
20.08 – Brześć Kujawski
02.09 – Katowice
03.09 – Świdnica
04.09 – Tychy
17.09 – Ząbkowice Śląskie
18.09 – Katowice
07.10 – Warszawa
08.10 – Tychy
15.10 – Jawor
21.10 – Łódź
22.10 – Damasławek
29.10 – Kwidzyn
30.10 – Wrocław
04.11 – Chorzów
05.11 – Jaworki
11.11 – Katowice
12.11 – Gomunice
13.11 – Kraków
17.11 – Gdynia
18.11 – Grudziądz
19.11 – Ostrów Wielkopolski
24.11 – Tychy
25.11 – Nowy Sącz
26.11 – Kraków
03.12 – Orzesze
06.12 – Poznań
07.12 – Wrocław
08.12 – Bydgoszcz
09.12 – Szczecin
10.12 – Głogów
18.12 – Poznań

2010

05.01 – Krynica
19.01 – Krynica
21.01 – Sulęcin
22.01 – Szczecin
30.01 – Tychy (z orkiestrą)
04.02 – Zielona Góra
05.02 – Lubań
06.02 – Domecko k/Opola
12.02 – Piekary Śl.
20.02 – Zabrze
26.02 – Legnica
05.03 – Zgorzelec
06.03 – Gelsenkirchen (Niemcy)
11.03 – Pleszew
12.03 – Puławy
13.03 – Gliwice
14.03 – Kielce
23.04 – Tychy
30.04 – Tarnowskie Góry
02.05 – Jaworki
03.05 – Jastrzębie Zdrój
06.05 – Wojkowice
08.05 – Czerwionka-Leszczyny
15.05 – Toruń
22.05 – Wielichowo
23.05 – Grójec
29.05 – Żory
05.06 – Błażejewko
06.06 – Jarocin
11.06 – Hrubieszów
12.06 – Stalowa Wola
19.06 – Bogdaniec
09.07 – Ostrowiec Świętokrzyski
10.07 – Mysłowice
17.07 – Mirosławiec
24.07 – Młynary
25.07 – Zakopane
30.07 – Chorzów
07.08 – Siedlce
14.08 – Radom
19.08 – Bydgoszcz
21.08 – Słowacja-Bardejov
28.08 – Mysłowice
29.08 – Piotrków Trybunalski
05.09 – Józefów
18.09 – Dębno
19.09 – Katowice
02.10 – Ustrzyki Górne
08.10 – Katowice
28.10 – Poznań
29.10 – Kolbudy
03.11 – Rzeszów
05.11 – Mszana Dolna
06.11 – Jaworki
10.11 – Kraków
11.11 – Warszawa
13.11 – Gomunice
14.11 – Jarosław
18.11 – Kalisz
19.11 – Garwolin
27.11 – Radzionków
02.12 – Gdynia
03.12 – Szczecin
04.12 – Włocławek
11.12 – Jelenia Góra

2009

12.12 – Augustów
11.12 – Szczecin
10.12 – Toruń
05.12 – Wrocław
04.12 – Wałbrzych
03.12 – Lubin
28.11 – Pasłęk
27.11 – Bydgoszcz
26.11 – Gdynia
25.11 – Warszawa
21.11 – Gumunice
20.11 – Bierutów
19.11 – Ostrzeszów
14.11 – Tłuszcz
13.11 – Łomża
07.11 – Jaworki
06.11 – Radlin
05.11 – Jaworzno
29.10 – Zielona Góra
28.10 – Ostrzeszów
17.10 – Warszawa
16.10 – Ostrołęka
10.10 – Toruń
27.09 – Włocławek
19.09 – Ustrzyki Dolne
18.09 – Mszana Dolna
06.09 – Pszczyna Żubrowisko
05.09 – Ciechocinek
30.08 – Suwałki
29.08 – Mysłowice
28.08 – Czechowice-Dziedzice
21.08 – Tychy
16.08 – Siemiatycze
15.08 – Gdańsk
14.08 – Ełk
13.08 – Bydgoszcz
24.07 – Chorzów
18.07 – Siedlce
12.07 – Kielce
04.07 – Łagów
03.07 – Piotrków Trybunalski
02.07 – Mińsk Mazowiecki
24.06 – Warszawa
21.06 – Tychy
20.06 – Gdańsk
19.06 – Pyskowice
18.06 – Katowice
13.06 – Piotrków Trybunalski
06.06 – Katowice
30.05 – Skarżysko-Kamienna
23.05 – Gdynia
16.05 – Wyszków
15.05 – Skierniewice
02.05 – Chorzów
01.05 – Wrocław
27.04 – Lanersbach (Austria)
25.04 – Łazy
23.04 – Biała Podlaska
22.04 – Olsztyn
04.04 – Supraśl
03.04 – Bydgoszcz
02.04 – Toruń
01.04 – Poznań
29.03 – Gdańsk
28.03 – Kościerzyna
21.03 – Jaworki k.Szczawnicy
20.03 – Mszana Dolna
12.03 – Tychy
07.03 – Domecko k.Opola
28.02 – Grodzisk Mazowiecki
27.02 – Katowice
21.02 – Zakopane
20.02 – Sokołów Podlaski
19.02 – Kalisz
14.02 – Recklinghausen
13.02 – Zgorzelec
12.02 – Piekary Śl.
31.01 – Bochnia
30.01 – Rymanów
11.01 – Tarnowo Podgórne

2008

14.12 – Zielona Góra
13.12 – Oborniki Śl.
12.12 – Szczecin
08.12 – Katowice – Giszowiec
06.12 – Mikołów
04.12 – Kielce
29.11 – Chorzów
29.11 – Zabrze
28.11 – Chojnice
22.11 – Lizard King Poznań
21.11 – Lizard King Toruń
20.11 – Lizard King Bydgoszcz
19.11 – Lizard King Łódź
15.11 – Gumunice k.Radomska
14.11 – Ostrów Wlkp
13.11 – Gdynia
08.11 – Wałbrzych
25.10 – Jaworki
24.10 – Mszana Dolna
23.10 – Garwolin
18.10 – Bieruń
11.10 – Warszawa
10.10 – Warszawa ClubRock
20.09 – Katowice Oś.1000 lecia
13.09 – Katowice-Piotrowice
12.09 – Tychy
06.09 – Dzierżoniów
30.08 – Koło
27.08 – Poznań
23.08 – Oborniki Śl.
16.08 – Miejska Górka
15.08 – Bolesławiec
10.08 – Marianówek k. Kołobrzegu
09.08 – Morąg
26.07 – Tychy Festiwal im.R.Riedla
25.07 – Łódź
18.07 – Działoszyn
12.07 – Ostróda
28.06 – Tychy
27.06 – Mikołów
23.06 – Wodzisław Śl.
21.06 – Czeladź Piaski
20.06 – Ciechanów
15.06 – Sosnowiec
14.06 – Ruda Śl.
13.06 – Lubliniec
06.06 – Kraków
31.05 – Wołów
31.05 – Turawa
30.05 – Promnice
24.05 – Warszawa
10.05 – Bytom
04.05 – Mogilno
03.05 – Września Wlkp.
19.04 – Domecko
18.04 – Lubin
17.04 – Wrocław
11.04 – Tychy
05.04 – Puławy
04.04 – Grudziądz
03.04 – Gdynia
29.03 – Warszawa
28.03 – Tychy
15.03 – Kraków
14.03 – Rybnik
08.03 – Piekary Śl.
07.03 – Otwock
01.03 – Mszana Dolna
29.02 – Jaworki
23.02 – Łobez
22.02 – Nowa Sól
21.02 – Ostrzeszów
17.02 – Zialona Góra
16.02 – Poznań
15.02 – Łódz
08.02 – Bochnia
07.02 – Chorzów
02.02 – Wałbrzych
01.02 – Tychy
13.01 – Kutno

2007

08.12 – Wyszków
07.12 – Szczecin
26.11 – Warszawa
25.11 – Warszawa
24.11 – Gumunice
23.11 – Ostrów Wlkp.
22.11 – Kalisz
08.11 – Piekary Śl.
27.10 – Jaworki
26.10 – Mszana Dolna
25.10 – Kraków
24.10 – Tychy
18.10 – Jaworzno
14.10 – Sosnowiec
13.10 – Poznań
12.10 – Łódz
23.09 – Imielin
18.09 – Warszawa
01.09 – Leszno
31.08 – Koło
26.08 – Piotrków Tryb.
25.08 – Brzeszcze
25.08 – Dąbrowa Górnicza
18.08 – Dębno
11.08 – Żary
03.08 – Olszyna
29.07 – Tychy
22.07 – Piotrków Tryb.
21.07 – Międzyzdroje
20.07 – Międzyzdroje
19.07 – Międzyzdroje
18.07 – Międzyzdroje
17.07 – Międzyzdroje
07.07 – Siemianowice Śląskie
03.07 – Skierniewice
30.06 – Kędzierzyn Koźle
29.06 – Zielonka
23.06 – Warszawa
23.06 – Tychy
23.06 – Zawiercie
22.06 – Piotrowice
15.06 – Jasło
10.06 – Turek
09.06 – Zdzieszowice
03.06 – Świętochłowice
02.06 – Twardogóra
26.05 – Orzesze
25.05 – Katowice
20.05 – Berlin
19.05 – Berlin
18.05 – Berlin
12.05 – Mikołów
02.05 – Bielsko Biała
01.05 – Elbląg
29.04 – Tychy
28.04 – Kraków
27.04 – Mielec
21.04 – Świdnica
20.04 – Katowice
19.04 – Warszawa
01.04 – Poznań
31.03 – Trzcianka
30.03 – Szamocin
04.03 – Jelenia Góra
03.03 – Toruń
02.03 – Zielona Góra
01.03 – Chorzów
28.02 – Lublin
25.02 – Poznań
24.02 – Łobez
23.02 – Piła
22.02 – Kalisz
21.02 – Ostrzeszów
17.02 – Mszana Dolna
16.02 – Jaworki
10.02 – Nowa Sól
09.02 – Domecko
08.02 – Tychy
14.01 – Ruda
05.01 – Nowy Sącz

2006

09.12 – Gliwice
08.12 – Mińsk Mazowiecki
07.12 – Łódź
02.12 – Poznań
02.12 – Tychy
18.11 – Gomunice k. Radomska
17.11 – Toruń
10.11 – Tychy
03.11 – Tychy
13.10 – Tychy
07.10 – Dębno
05.10 – Lublin
01.10 – Leszno
23.09 – Krosno
22.09 – Tychy
17.09 – Kędzierzyn Koźle
16.09 – Poznań
09.09 – Drzonków
08.09 – Tychy
01.09 – Wyszków
30.08 – Warszawa Radio Dla Ciebie
26.08 – Jaworzno
25.08 – Nowy Targ
17.08 – Międzyzdroje
16.08 – Międzyzdroje
15.08 – Międzyzdroje
14.08 – Międzyzdroje
13.08 – Międzyzdroje
12.08 – Międzyzdroje
11.08 – Międzyzdroje
30.07 – Tychy
15.07 – Gdynia
08.07 – Kostuchna
02.07 – Tczew
25.06 – Siemianowice Śl.
24.06 – Tychy
24.06 – Bieruń Nowy
22.06 – Płock
21.06 – Czerwonak
11.06 – Tychy
10.06 – Wodzisław
08.06 – Promnice
03.06 – Łódz
27.05 – Damasławek
26.05 – Ostrów Wlkp.
19.05 – Mosina
17.05 – Przemyśl
12.05 – Kielce
06.05 – Nowa Sól
03.05 – Bieruń Stary
02.05 – Lublin
01.05 – Skierniewice
28.04 – Chorzów
21.04 – Warszawa
07.04 – Piotrków Trybunalski
06.04 – Łódz
25.03 – Szamocin
24.03 – Zielona Góra
14.03 – Tychy
04.03 – Wrocław
03.03 – Poznań
25.02 – Katowice
24.02 – Gliwice
23.02 – Chorzów
19.02 – Gubin
18.02 – Jelenia Góra
16.02 – Piekary Śl.
11.02 – Tomaszów Mazowiecki
13.01 – Warszawa
08.01 – Gliwice
08.01 – Zabrze
06.01 – Chorzów
03.01 – Biała-Podlaska
02.01 – Lublin
Daj znać innym o tej stronie !
  • Wykop
  • Gwar
  • MySpace
  • Twitter
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Add to favorites
  • email
  • Print