WOŚP Włocławek, 12.01.14

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

WOŚP Włocławek, 12.01.14

Postprzez Angie2012 3 sty 2014, o 12:19

Ciekawa jestem, czy ktoś się wybiera? Cree zagra o godzinie 18-tej, na placu przed Halą Mistrzów,ul. Chopina 8.
Miałam''oko'' na ten termin już od dawna, jednak byłam pewna, że Chłopaki zagrają po "Światełku do nieba", czyli po 20- tej..Wtedy miałabym lepsze połączenie- oczywista chodzi o powrót, to norma..
Angie2012

Re: WOŚP Włocławek, 12.01.14

Postprzez Angie2012 19 sty 2014, o 00:57

mieszane mam uczucia po tym koncercie..
Przede wszystkim przytłoczył mnie ogrom sali, scena była oddalona od barierki tak, jakby była w innej galaktyce..Współczuję Siwemu i Marianowi, ogarnąć to wszystko ( na scenie masa sprzętu reszty wykonawców..) musiało być nie lada sztuką..
Po drugie, nigdy wczesniej nie spotkałam się z niechęcią ( wręcz wrogością) publiki do zespołu..Obok mnie stala grupka dziewczyn 13-15 letnich na oko, które cały czas wygadywały bzdury na temat muzyki i samych Chłopaków. Bardzo szybko przeniosły te swoje ''emocje'' na mnie..ignorowałam wszystkie zaczepki, do czasu jednak, gdy najbliżej mnie stojąca walnęła mnie z łokcia w brzuch..odepchnęłam ją od siebie, ale chyba zbyt mocno, wylądowałaby na glebie,koleżanki ją złapały w locie..skleiły mi włosy gumą do żucia ..jednym zdaniem- chamstwo itp. przypadłości dzisiejszych dzieciaków..
Na początku koncertu z mojej miejscówki nie było słychać Gibsonki Kramkowskiej, potem było już ok. Fajne momenty , gdy Chłopaki sobie poimprowizowali ..
W pewnej chwili przyszedł do mnie Siwy, bardzo się ucieszyłam, bo z resztą Chłopaków nie miałam szansy się przywitać, a ogrom sali uniemożliwiał wszystkie inne na to sposoby ...
Po wyjściu z Hali Mistrzów pierwsza w tym roku zadyma śnieżna ..w moment byłam mokra i zmarznięta.. 2 godziny na dworcu we Włocławku na szczęście jakoś szybko mi zleciały...następne trzy w Bydgoszczy i o 5.30 byłam w Gdyni
Angie2012

Postprzez Agnesa 19 sty 2014, o 11:01

Aniu tak szczerze po tym co napisałaś nie mam sil by cokolwiek pisać. Jestem cholernie mocno uczulona na takie zachowanie. Gówniarze tak mało chleba w życiu zjedli a panosza się ze aż głowa boli.

Aniu oby takie coś nigdy Cie już nie spotkało! Pozdrawiam :)
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Angie2012 19 sty 2014, o 13:34

Agnesa napisał(a):Aniu tak szczerze po tym co napisałaś nie mam sil by cokolwiek pisać.

Właśnie..ja też nie miałam sił, żeby Wam to opisać...musiałam odczekać..dlatego dopiero po tygodniu napisałam
Angie2012

Postprzez ola62 19 sty 2014, o 16:42

Ojej Ania...ale przykre przygody miałaś :( nooo to współczuję...co za chamstwo niemyte !
Co tu mówić ....jak 4 latek do mnie potrafi powiedzieć " odwal się debilko" albo " do mnie mówisz?" albo "sama sobie zabawki sprzątaj" :((((( czasem mam dość....na prawdę :( żeby jeszcze można było z rodzicami tych dzieci coś wspólnie zdziałać...hmmmm....a potem rosną i mamy takie oto 13,15 latki :( Oczywiście nie dotyczy to wszystkich dzieciaków :))))
ola62

Postprzez Mateusz 19 sty 2014, o 22:22

debili niestety nie brakuje... :|
Mateusz

Postprzez BlaseR 19 sty 2014, o 23:52

Dzięki Aniu za relację.
A co do "wielkich znaFczyń" to na głupotę lekarstwa nie ma, całe szczęście są ludzie którzy potrafią docenić ludzi i ich całe życie związane z muzyką i nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie naszego plemienia ale także innych artystów.
https://www.facebook.com/EmilkaKrzyzak

'Mam jeszcze wiarę, że odmieni się los'
'Samotność - śpiewał - najbardziej boli'
BlaseR

Postprzez gosia 20 sty 2014, o 22:52

Dzięki Aniu za relację...mieliśmy chęć jechać na ten koncert ale chyba nie ma czego żałować tym bardziej, że niebawem spotkamy się na innym koncercie.
gosia

Powrót do Koncerty