Koncert Sylwestrowy

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

Re: Koncert Sylwestrowy

Postprzez jacektoskani 10 sty 2014, o 08:55

Nieśmiertelne utwory Dżemu w wykonaniu indiańskich muzyków na dzień dzisiejszy brzmią maksymalnie prawdziwie ;) Dżem z nowym wokalistą może się tylko bacznie przyglądać.
Mam wrażenie niesteto, że nie słuchasz żadnej muzyki.
Cieszę się, że można czasami usłyszeć nieśmiertelne utwory w iście oryginalny sposób na żywo.
Niesteto życzę ci z całego serca aby w nowym nadchodzącym roku słoń zszedł ci z ucha lub posprzątał to co na nie narobił ;)
jacektoskani

Postprzez Agnesa 10 sty 2014, o 09:40

Tego się już dłużej czytać nie da po prostu! Coś się tak przyczepił gościu? Nie załapałeś się za komentatora muzycznego i teraz mścisz się na muzykach? Generalnie zlewam takie wypowiedzi jak Twoje ale przesadziłeś już. Zastanawiam się czy jako samozwańczy znawca, ekspert i koneser muzyki tylko na tym forum występujesz czy wchodzisz również na inne fora i "naświetlasz" innym swoje wizje dobrej muzyki. Może wypowiedz się również propo muzyki Closterkeller, Anawa, T.Love, Myslovitz, 2 plus 1, SBB, Coma, Kult, Tool......
Uczepiłeś się jak rzep psiego ogona i wylewasz swój zal, gniew i niespełnione ambicje.
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Esteta 10 sty 2014, o 19:02

Agneso - z takimi krytykami muzycznymi jak Ty nie będę dyskutować . Twoje ambitne argumenty w poprzednich wątkach poruszanych przeze mnie - pozwól ,że zacytuję " Wez se dobrze zapnij holzyntregi bo chyba galoty Ci jeszcze zlatują" zdyskredytowały Cię w moich oczach jako godnego uwagi adwersarza .
Szanowni Wielbiciele niszowego zespołu - jest wolność i demokracja - więc nikt Wam nie zabroni słuchania badziewia. Ja mam tylko jeden postulat- niech ta tysko-indiańska formacja zostanie w swoim własnym rezerwacie, śpiewa swoje przyśpiewki i zostawi kultowe przeboje innych zespołów. Może nie wszyscy z Was wiedzą ,że autorem piosenek Dżemu nie był tylko Rysiek Riedel. Poczytajcie... macie google.pl . Dlatego też pomysł z wydaniem płyty Bastka zatytułowanej "Piosenki mego ojca" lub w podobnym kontekście nie wypalił. I dobrze... Maciej Balcar jest dobrym wokalistą :)
Esteta

Postprzez ola62 10 sty 2014, o 19:33

Esteto nie zmieniaj sensu mojej wypowiedzi ! To się nazywa manipulacja a to następna rzecz, której robić nie wolno !
Nieśmiertelne przeboje Dżemu...mówisz, no tak ale jeśli nikt ich nie będzie śpiewał to pójdą w zapomnienie. Niech je Bastek śpiewa jak najbardziej :)))))
Na pewno wiesz o tym,że teraz ratuje się różne utwory od zapomnienia Grechuty, Klenczona, Chłopców z Placu Broni itd. co w tym złego ? Nic ! Daje to radość wielu ludziom czy to tak trudno pojąć ?
ola62

Postprzez Esteta 10 sty 2014, o 20:05

Szanowna Olu- piosenek Marka Grechuty itp nie trzeba ratować. Doskonałość nie zaniknie. Trzeba raczej ratować słuchaczy przed gwiazdkami które nieudolnie naśladują te diamenty polskiej piosenki. Bastek niech śpiewa piosenki Dżemu -owszem - na karaoke. A niech nie robi kariery na plecach Ryśka i Dżemu.
Esteta

Postprzez Agnesa 10 sty 2014, o 20:10

No i mam racje.
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez czarekkk 11 sty 2014, o 02:13

jacektoskani napisał(a): Dżem z nowym wokalistą może się tylko bacznie przyglądać.

Maćka każdy może oceniać na swój sposób, ale nazywanie go "nowym" to lekka przesada. Dżem w tym roku świętuje 35-lecie, a Maciek jest w zespole od około 13 lat...

Estety tok rozumowania jakoś ciężko przyjąć, bo nie mam w zwyczaju wchodzić na forum zespołu, który mi nie odpowiada (kompleksy, jakaś zadra?, nie wiem).

Niektórym forumowiczom polecam, żeby nie dali się prowokować.
czarekkk

Postprzez jacektoskani 11 sty 2014, o 09:52

Czarekkk masz rację, przepraszam. Tak Maciej to bardzo dobry wokalista zgadzam się w 100%.
Tak się składa, że byłem na koncercie Dżemu (super koncert) i Cree, na którym Bastek wykonał "Cegłę" i "Whisky" ......, krótko mówiąc na Cree przeniosłem się w czasy Ryśka ;) Tylko dwoje ludzi na świecie ma taki wokal....Rysiek i Bastek ;)
Esteto 90% w Dżemie to utwory napisane przez Ryśka. Dla Cree napisał "Rokowca" i "Dzięki składam wam".
A co powiesz na wykonywanie utworów "Cała w trawie" i "Obłuda" przez Niemena ???????????????????? Czy też robił karierę na plecach Riedla ? http://www.youtube.com/watch?v=d0tg2uolnqs
CO NA TO ODPOWIESZ MĄDRALO :lol:
Ostatnio edytowano 11 sty 2014, o 10:11 przez jacektoskani, łącznie edytowano 1 raz
jacektoskani

Postprzez Agnesa 11 sty 2014, o 10:04

Na pewno jakieś swoje "mądre" i "inteligentne" wypociny, do których nie dojrzeliśmy i nie jesteśmy na tyle bystrzy by je zrozumieć i elokwentnie pociągnąć temat :P notabene niczym nie będą się różniły od poprzednich wiec szkoda na nie naszego czasu. Tak to jest jak ktoś tkwi w swojej płyciźnie intelektualnej. No cóż nie każdemu jest dane bycie mądrym. :lol:
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez jacektoskani 11 sty 2014, o 10:18

:lol:
Jak czytam posty estety mam przed oczami obraz spoconego tłuściocha w grubych okularach, który słucha muzyki z zestawu walkman + głośniczki 3 watowe. Serfuje po stronach erotycznych, a "w miedzy czasie" wchodzi na obce mu forum aby namieszać podstępnie udając inteligenta 8-)
jacektoskani

Postprzez Esteta 12 sty 2014, o 01:52

Na temat postów Agnesy już się wypowiedziałem wcześniej i sądy podtrzymuję.
Pan Jacek natomiast zaskoczył mnie niesamowicie - z jednej strony " Dżemu już nie ma " a z drugiej że był na super koncercie Dżemu . To juz graniczy ze schizofrenią . "W początkowym okresie zaburzone są procesy myślenia, jest niewłaściwa interpretacja faktów i zdarzeń, co rodzi zazwyczaj urojenia odnośnie sądów (najczęściej są to urojenia prześladowcze) ." To też tłumaczy paranoidalne wyobrażenia na temat mojego wyglądu i zachowania.
Jak można porównywać wykonanie piosenki "Cała w trawie" przez Niemena i Riedla? Przecież Niemen śpiewał ją w hołdzie dla Ryśka.Nie miał natomiast na plakatach " Niemen śpiewa piosenki Dżemu" ( zresztą wykonał tą piosenkę lepiej niż Riedel ) Co do podawanych 90 %- już w gimnazjum uczą ich przeliczania. Muzyka to też Riedel????? Gruby Matematyk z Toskanii ma na tym polu również braki :lol:
Panie Czarkkkku - na forum zwykle wypowiadają się różni ludzie - prezentując swoje poglądy. To forum mam nadzieję funkcjonuje na tych samych prawach - nie jest to forum jedynie dla tępych klakierów. Mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie i wyrazić oburzenie.
Esteta

Postprzez jacektoskani 12 sty 2014, o 11:52

Esteta napisał(a): na forum zwykle wypowiadają się różni ludzie - prezentując swoje poglądy. Mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie i wyrazić oburzenie.

Esteta napisał(a):Jeżeli taki badziew muzyczny jak Cree zdobywa top trendy to najlepszy dowód na to że świat muzyczny hołocieje "

Esteta napisał(a):A a propos wygladu - również wielkie gratulacje Wam się należą . Niby Indianie z plemienia Cree a na głowach nie pióropusze a czapeczki rodem z KINGSAJZU :) . Najlepszy krasnalek to p. Lucjan - najlepszy image . Bo Sebastian to krasnalek dla którego już nie starczyło polo cockty :)

Esteta napisał(a): Przed prawdziwym Dżemem Panowie z Cree - te śmieszne skarpetopodobne czapeczki z głów.

Esteta napisał(a):Znieważenie jest karalne ale nie jest karalna konstruktywna krytyka. I taką też preferuję . Jeżeli ktoś potrafi ze mną rozmawiać na odpowiednim poziomie o muzyce to zapraszam do dyskusji. Jeżeli ktoś nie potrafi to niech nie bierze w niej udziału .Odi pro­fanum vul­gus et ar­ceo.

Esteta napisał(a): Niosę kaganek oświaty - niestety niektórzy zasługują tylko na kaganiec :lol:

:lol: DEKIEL ;) wspaniały poziom krytyki p. estetooooo. Proponuję zająć się modą ;)
jacektoskani

Postprzez jacektoskani 12 sty 2014, o 20:35

Bastuś śpiewaj utwory Taty kiedy tylko Ci się podoba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jacektoskani

Postprzez Esteta 12 sty 2014, o 22:43

jacektoskani napisał(a):Bastuś śpiewaj utwory Taty kiedy tylko Ci się podoba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

najlepiej jedynie przy goleniu :lol:
Szanowny Jacku - znajdź jeszcze 4 moje cytaty i będziesz miał dekalog. Wypowiadaj je codziennie i może .... uda Ci się wspiąć do poziomu moich pięt. Trzymam za Ciebie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Esteta

Postprzez misiek_k-ce 12 sty 2014, o 23:06

Esteto, przyjdź na koncert Cree i powiedz nam wszystkim to prosto w twarz, bo takich ludzi, co krytykują przez internet i nie mają odwagi publicznie wyrazić swojej opinii uważam za nic niewartych, fałszywych cwaniaków i nie bójmy się tego słowa, zwykłych TCHÓRZY!
misiek_k-ce

Postprzez Esteta 13 sty 2014, o 00:42

misiek_k-ce napisał(a):Esteto, przyjdź na koncert Cree i powiedz nam wszystkim to prosto w twarz, bo takich ludzi, co krytykują przez internet i nie mają odwagi publicznie wyrazić swojej opinii uważam za nic niewartych, fałszywych cwaniaków i nie bójmy się tego słowa, zwykłych TCHÓRZY!

Szanowny Miśku z Katowic - wysłuchałem już tych pseudohitów zespoliku w Krynicy . Nie wymagaj abym kaleczył moje uszy ponownie. Ten zespolik i tak mnie chyba prześladuje ( wrrrr....) Jadę sobie spokojnie do Krynicy z rodziną na Sylwestra a tu taki badziew gra i w dodatku beztalentnie naśladuje przeboje innego kultowego zespołu( nieśmiertelnego mimo że koleś z Toskanii go uśmiercił :lol: ) . Jak pech to pech.....
Esteta

Postprzez BlaseR 13 sty 2014, o 01:03

misiek_k-ce napisał(a):Esteto, przyjdź na koncert Cree i powiedz nam wszystkim to prosto w twarz, bo takich ludzi, co krytykują przez internet i nie mają odwagi publicznie wyrazić swojej opinii uważam za nic niewartych, fałszywych cwaniaków i nie bójmy się tego słowa, zwykłych TCHÓRZY!

Esteta napisał(a):Szanowny Miśku z Katowic - wysłuchałem już tych pseudohitów zespoliku w Krynicy . Nie wymagaj abym kaleczył moje uszy ponownie. Ten zespolik i tak mnie chyba prześladuje ( wrrrr....) Jadę sobie spokojnie do Krynicy z rodziną na Sylwestra a tu taki badziew gra i w dodatku beztalentnie naśladuje przeboje innego kultowego zespołu( nieśmiertelnego mimo że koleś z Toskanii go uśmiercił :lol: ) . Jak pech to pech.....

Ktoś tu ma chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem...
Misiek ma rację, ludzie, którzy lubią krytykować innych sprzed ekranu komputera nic nie znaczą. Szkoda, że nie byłeś wczoraj na spotkaniu, na którym jakoś wszyscy potrafili szczerze porozmawiać o różnych tematach. A skoro uważasz, że "taki badziew gra" to po co jechałeś do Krynicy?
A tak poza tym to jestem ciekaw co Cię skłoniło do rejestracji na tym forum, do wejścia na stronę cree.pl, no i przede wszystkim czymś Cię "ten zespolik", "badziew muzyczny" musiał zainteresować, skoro wszedłeś na ich stronę.
https://www.facebook.com/EmilkaKrzyzak

'Mam jeszcze wiarę, że odmieni się los'
'Samotność - śpiewał - najbardziej boli'
BlaseR

Postprzez misiek_k-ce 13 sty 2014, o 01:13

Ktoś Ci kazał iść na ten koncert? Nie sądzę. A Twoje wypowiedzi pokazują Twój całkowity brak klasy i kultury. Trzeba być idiotą, żeby rejestrować sie na forum zespołu którego sie nie lubi tylko po to, żeby go krytykować i obrażać jego muzyków. Polecam wizyte u jakiegoś psychologa, rozmowa dobrze Ci zrobi.
misiek_k-ce

Postprzez Agnesa 13 sty 2014, o 10:33

Szczęście ja mam już spokój ale może jednak coś uświadomię co poniektórym ciężko myślącym, uważającym sie za nietykalne bóstwo wszechwiedzące uznające tylko swoja racje. Postawa owej osoby przedstawia sie moralnym nihilizmem. Mimo, ze cale forum jest zgodne faktu iz każdy moze sie wypowiedzieć w swoich odczuciach, przemyśleniach itd. (tzw wolnosc slowa), nie oznacza by obrażać innych. Nawet Kodeks karny posiada pewne regulacje, dla osob które znieważają innych. Dokładniej rzecz ujmując chodzi mi m.in. o art. 257., ktory mowi "kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3". Wolność słowa posiada swoje prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów. Myśmy je uszanowali, choć nie popieramy. Wolność swojej wypowiedzi jest standardem norm cywilizacyjnych, ale nie w przypadku obrażania innych osób, jak to juz zaznaczyłam. Nazywanie członków zespolu i nas w sposób wulgarny jaki to ma miejsce u użytkownika esteta. Swoja droga taka osoba nie powinna używać takiego nika, ponieważ nie ma ona nic wspólnego z estetami, ktorzy zyja wedlug pewnych praw i przyjętych norm. Po takim wystąpieniu jakie mialo miejsce u tej wlasnie osoby nie dziwota, ze inni sie obruszyli w taki a nie inny sposob. Mieli do tego prawo bo nikt nie powinien w taki sposób przedstawiać swoich pogladow. Wolność slowa jak kazda inna wolnosc ma swoje granice! Najogólniej rzecz ujmując, każdy ma prawo korzystać ze swojej wolności, tak jednak, by nie naruszyć praw i wolności innych osób. Te granice wolności wyznacza sumienie, ktorego owy esteta nie posiada. Nie każda wypowiedź chroniona jest wolnością słowa. Nie korzysta z wolności słowa wypowiedź będąca oszczerstwem, wypowiedź naruszająca czyjeś dobra osobiste. Na tym forum, pod naszym adresem jak i pod adresem zespołu zostały one znacznie naruszone.
Niech wiec owa osoba, która uważa sie za ósmy cud świata i intelektualne bóstwo, negującą wszystko i wszystkich, ktora to juz swoje wypowiedziała w sposób chamski i nietaktowny umilkła, wykasowała swoje konto tutaj i znikła.

esteto nie zatruwaj swoim jadem! Nie odpisuj również na mojego posta - z reszta sam już zaznaczyłeś ze nie będziesz sie wypowiadał pod moim adresem i tym co pisze. Jeśli masz choć trochę inteligencji w sobie wyloguj sie na zawsze stad! Owszem to nie kolko wzajemnej adoracji, mozna to zauważyć będąc rozumnym. Jesli jednak chodzi o obrażanie, uwłaczanie i naśmiewanie sie z innych to staniemy murem i i tak nie znajdziesz tu sprzymierzeńca. Wiec znikaj. Nie rozumiesz pewnych spraw i ich pewnie nigdy nie pojmiesz ze swoja błyskotliwością. Jesli masz zal do świata ze to nie ty jesteś synem Ryska no to przykro mi i zal sie robi gdy sie tak poniżasz. Nawet twój elokwentny jezyk tu nic nie zdziała. Twoja osoba juz tak nisko upadla ze tylko tylko chyba psycholog badz dobry psychiatra może ci pomoc. Taka prawda choc smutna jak człowiek może być tak mało czuly na innych.

Niestety nadal żyjemy w świecie gdzie Homo homini lupus.
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Esteta 13 sty 2014, o 22:03

" A skoro uważasz, że "taki badziew gra" to po co jechałeś do Krynicy?
A tak poza tym to jestem ciekaw co Cię skłoniło do rejestracji na tym forum, do wejścia na stronę cree.pl, no i przede wszystkim czymś Cię "ten zespolik", "badziew muzyczny" musiał zainteresować, skoro wszedłeś na ich stronę." Już pospiesznie odpowiadam - Krynica to znany ośrodek narciarski i jeżeli mój przedmówca sądzi ,że moja obecność tam była spowodowana koncertem tegoż sławetnego zespoliku to jest w błędzie. Uwielbiam Krynicę także pod względem artystycznym .Mieści się tam wiele klubów muzycznych na niezłym poziomie. No czasami zdarzy się nieporozumienie muzyczne - mam na myśli koncert 31.12.2013. Czym mnie ten zespolik zainteresował - wysłuchałem przez przypadek przyśpiewki która wygrała Sopot Top Trendy . I na tyle mnie ta beznadzieje muzyczna wzburzyła i nadszarpnęła wrażliwość estetyczną - że poszukałem forum aby móc demokratycznie wypowiedzieć swoje zdanie. Spotkało się to z niepohamowanym atakiem "muzycznych inaczej" obywateli. No ale cóż..Veritas odium parit... mam nadzieję ,że motywy mojego zainteresowania zespolikiem wyjaśniłem wystarczająco obszernie.
Panią Agnesę po raz kolejny informuję ,że nie odpowiadam na jej posty z oczywistych względów - nie potrafię wystarczająco zniżyc się do jej poziomu . Musiałbym nie tylko leżec ale dodatkowo pisać z poziomu piwnicy i to jeszcze z terenu Raczków Elbląskich ( największa depresja w Polsce - kto nie wie :D )
Co do mojej znajomości przepisów prawa - dziękuję , poradzę sobie- wszakże to mój zawód , który jest poza muzyką drugą moją pasją :D
P.S. 1 To jest forum zespołu Cree a nie FC Cree - przynajmniej tak zostało to ujęte. Więc każdy może swoje zdanie wypowiedziec
P.S.2 Używanie w stosunku do mnie słów "idiota, debil dekiel itp " jest ewidentnym obrażaniem . A co najmniej świadczy o Państwa niskiej kulturze i inteligencji.
Esteta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty