26.05 – Suszec

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

26.05 – Suszec

Postprzez Agnesa 19 maja 2012, o 15:07

Jak w temacie... ;)
W tym czasie odbywają się dni Suszca.
Tutaj link:
http://www.suszec.pl/img/users/2410062/spyra/files/000000001_gr_kryry/plakat_a14.jpg

Osobiście nie lubię tego typu imprez ale Was chłopaki zawsze i wszędzie można słuchać :)

Ktoś się wybiera z Was moi mili? :D
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Re: 26.05 – Suszec

Postprzez Mateusz 19 maja 2012, o 15:26

będziemy ;)
Mateusz

Postprzez Agnesa 20 maja 2012, o 08:25

Was sie nie pytom panoczku :P Wy to obowiązkowo!
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Mateusz 20 maja 2012, o 10:20

w takim razie wycofuje moje' bedziemy ;) ' :P
Mateusz

Postprzez Agnesa 20 maja 2012, o 19:00

Fajnie ze się zobaczymy bo się już stęskniłam ;)
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Mateusz 21 maja 2012, o 16:23

no ;) przed cree graja ścigani ,chętnie bym posłuchał na zywo bo nie mialem okazji to bedziemy popoludniu juz tam jakoś ;)
Mateusz

Postprzez Agnesa 21 maja 2012, o 21:35

Fajnie się zapowiada wieczór;) Ja w sumie nie wiem o której dotrę. Mam trochę napięty grafik w ten dzień (odbieranie nowej "dupci" Kruszynce, 6 rocznica zdania ustnej matury z pola:P no i dzień mamy jakby nie było). A Wy jak się wybieracie PKP, auto? Wiecie jak dojechać?
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Mateusz 21 maja 2012, o 21:54

pociągiem nie da rady bo zawsze z powrotnym są problemy wiec bedziemy autem, dokladnie nie wiemy gdzie to ale trasa wydaje sie do ogarnięcia :) w razie co gps sie załatwi :D
Mateusz

Postprzez Agnesa 22 maja 2012, o 20:53

Zuch chłopak ;)
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Agnesa 25 maja 2012, o 21:04

To tylko Indianer się wybiera w liczbie 2? ...... Ktoś jeszcze?
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Mateusz 26 maja 2012, o 10:04

jak są w miare blisko koncerty to zazwyczaj jestesm w liczbie 5 i tak tez bedzie dziś ;)
Mateusz

Postprzez Agnesa 26 maja 2012, o 15:26

indianer84 napisał(a):zazwyczaj jestesm w liczbie 5 i tak tez bedzie dziś ;)

Synek ale się mnożysz! :P

To do wieczora! Armin będziesz czy mam brać kamerę? :P
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Mateusz 27 maja 2012, o 11:50

hej , wczorajszy koncert był dla mnie, dla nas... jednym z lepszych plenerowych koncertów na jakich byliśmy , nieporównywalnie lepszy od tego jaki był u nas w Raciborzu :D świetny set, chłopcy w doskonałej formie łącznie z Siwym... :P miło sie patrzyło a przede wszystkim słuchało bo set trafiony w dzięsiątke, w ogole nie bylo widac zmęczenia bo przeciez grali wczesniej w Rudzie ,wrecz przeciwnie, pełni energii, Bastek pogrywał na harmonijce , nawiązywał kontakt z publicznością,zszedł nawet pod barierki podczas chyba rokowca ;) set jak zwykle z głowy ,zobaczymy czy zapamiętałem,w razie co Agnes pilnuj mnie :)
1.Diabli nadali
2.Cały nasz świat
3.Usmiech losu
4 Wszystkie winy!!!! i tu zaskoczenie - Siwy wychodzi z gitarą i gra wspólnie z chopami utwór ! :D fajnie wyszło
5.To co chciałes
6.Rokowiec
7.Czyja to wina (dla mnie najlepsze wykonanie wokalne jakie słyszałem na żywo :) )
8. Taki jestem,taki
9.To małe coś
10. zaczął sie set Dzemu , na początek Cegła z tym wolnym improwizowanym wstępem tak jak to z Rysiem robili...
11. naiwne pytania ,piekne wykonanie , nadłuzsza piosenka tego wieczoru , trwała dobre 16 min :) koncówka grana w wersji spodek 92' :)
12.Whisky
bis.
13 Kramek
14 . powrót do domu
15. zmęczony ale szczesliwy poszedłem spać :D
Agnieszka ,jak widzisz ominął Cie tylko Kramek... ;)
Mateusz

Postprzez ola62 27 maja 2012, o 12:19

Ożesz ! No to pięknie ! Chłopaki coraz bardziej zaskakują ! :D Siwy na scenie ! :D
No superrrr! i o to chodzi żeby dobrze się bawić ! Wszyscy razem wespół w zespół hahaha! :lol:
ola62

Postprzez Mateusz 27 maja 2012, o 15:48

http://www.youtube.com/watch?v=HxTZgPHw ... ature=plcp znalazłem rokowca i Bastka wedrującego pod barierki :) facet ma cały koncert nagrany wiec jakby kto chciał to moze sledzic jego konto i słuchac ;)
Mateusz

Postprzez gosia 28 maja 2012, o 07:44

Dzięki za relację...Siwy na scenie to coś nowego...
gosia

Postprzez Armin 28 maja 2012, o 19:49

gosia napisał(a):Dzięki za relację...Siwy na scenie to coś nowego...

http://www.youtube.com/watch?v=OaSc8g05 ... e=youtu.be ;)
- - - - -
Filmiki :
http://www.youtube.com/armin1986koncerty
http://www.youtube.com/armin86tvripy
Zdjęcia z koncertów: http://www.picasaweb.google.pl/Armin1986
--------------------------------
armin@cree.pl
--------------------------------
Armin
Moderator

Postprzez gosia 28 maja 2012, o 21:23

Mamy nadzieję, że Siwy częściej będzie się pojawiał na scenie :)
gosia

Postprzez Agnesa 28 maja 2012, o 22:17

W końcu mam chwile żeby coś szkrabnac :P
Tak długo czekałam na ten koncert a tu już prawie wtorek.... I tylko słyszę dźwięki Cree w uszach, a zamykając oczy czuje się jakby sobotni wieczór trwał nadal! Po prostu oczarowana koncertem :D (nie licząc otoczki festynowej blee). Dziękuje bardzo za koncert! I już się nie mogę doczekać kolejnego hihi
"Mam w pamięci kilka chwil":
Koncert zaczął sie troszkę później niżeli bylo to umieszczone na plakacie co bardziej podsycało pragnienie posłuchania ulubionych i długo wyczekiwanych dźwięków. Wejście piękne, światła i początkowe dźwięki zrobiły robotę hihihi takie trzymające w napięciu jak w thrillerze :twisted: (mam na filmiku - najlepszy był okrzyk "nareszcie!" tuz po zapowiedzeniu zespołu:D). "Cały nasz świat" - uwielbiam!!!! Przy tym utworze człowiek naprawdę staje się wolny. A i osobiście podchodzę do tego utworu :oops: hihi. "Wszystkie winy" - wyszły pięknie! Jedynie co mi przeszkadzało to małolaty które stały obok grrr - jeszcze chyba nie dorosły do takiej muzyki niestety:( a może nie wszystkim jest dane ja zrozumieć i pokochać...
Nienaganne "To co chciałeś" pozwoliło unieś sie troche wyżej ;) można słuchać tego naokrągla :D SUPER! "Rokowiec" - "to był istny szal" jak w słowach samej piosenki. Mozna było poczuć sie jak 18-latek i skakać i szaleć. Szczęście mąż stal z boku i patrzył wiec sie powstrzymałam no i trzymałam kamerę :lol: . "To małe coś" - zostałam bez slow! Po prostu pysznie:). I można by tak dużo dłużej pisać i pisać ale niech zaluja Ci ktorzy nie byli! :twisted:

Siwy szacun - przed koncertem dal popis i streścił w kilka chwil cały koncert :lol: A w wszystkich winach ulalala oczom nie mogłam uwierzyć;) czyżbyś chciał wyguzikowac cały zespól? :D
Armin i widzisz co zrobiłeś? Przez Ciebie musiałam dierzyc w ręce kamerę Ty łobuzie! Jeszcze nie wiem co mi z tego wyszło...
Indianer dzięki za krótkie spotkanko i okopcenie dymem :P pieroński smoluchy!!
indianer84 napisał(a): set jak zwykle z głowy ,zobaczymy czy zapamiętałem,w razie co Agnes pilnuj mnie :)

Jedynie co to trzeba zmienić to kolejność dwóch otworów - 7 i 8 ;)
indianer84 napisał(a):Agnieszka ,jak widzisz ominął Cie tylko Kramek... ;)

Ufff.... to dobrze :) niestety musiałam wcześniej ociekać jak kopciuszek z balu. Ale wróciłam w obydwu kowbojkach i z królewiczem;)
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Agnesa 28 maja 2012, o 22:28

No i moje pierwsze nagranie:
http://www.youtube.com/watch?v=dv2s_X4tDUs&feature=youtu.be

Czasem światło oślepiało mi kamerę i jest niewyraźnie :(

P.S. Indianer a jak Wasz powrót?
przepowiednia Cree
Agnesa

Następna strona

Powrót do Koncerty