Wrocław, Stary Klasztor, 13.03.15

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

Wrocław, Stary Klasztor, 13.03.15

Postprzez Angie2012 16 mar 2015, o 01:52

Pewnie nie wybrałabym się do Wrocławia, gdyby nie możliwość spotkania się z Beatą ze Świdnicy..dawno się nie widziałyśmy, a ona nie miała z kim pójść na koncert..Więc decyzję podjęłam szybko- jadę! W przeddzień koncertu następna fantastyczna wiadomość- będzie Gosia z Wiktorem- również dawno nie widziani a bardzo mili mojemu sercu. Klub obejrzałam sobie w necie, wyglądało ok., jednak gdy przyjechałyśmy na miejsce okazało się, że na sali sa stoliki i krzesła, pierwsze bardzo blisko sceny..Cała nasza czwórka, potem nawet piątka ( z Gosią zjawiła się Renia) nie była tym faktem uszczęśliwiona- kto by tam chciał siedzieć na koncercie Cree!!!
Set lista- wiadomo??- nie pamiętam- norma- " Ciemności Blask", " Jestem tu dla Ciebie", "Wieczne Pytania" !!!, " diabli nadali", " Czyja to wina", "Kramek", no i "Sen o Victorii "..
Widok Gosi, Beatki- nie wspomnę już o Siwym :oops: - naładował mnie taką radością, że w połączeniu z muzą tworzyło się we mnie coś na kształt bomby, musiałam to jakoś opanować, bo czułam, że wylecę w kosmos..
No i jeszcze coś- Bastek wyglądał jak marzenie !! Nie mogłam oczu oderwać. Co prawda podciął włosy, ale za to uwolnił je od "nakrycia" , co razem wzięte dało taki wizualny efekt, że ..a lepiej zmilczę..
a za tydzień nigdzie nie pojadę!! Cree przyjedzie do mojej wioski rybackiej- to dopiero ekstra !
Angie2012

Re: Wrocław, Stary Klasztor, 13.03.15

Postprzez ola62 16 mar 2015, o 09:37

Aniu dzięki, dzięki za relację......fajnie się czyta Twoje sprawozdania :D Becia,Gosia,Wiktor, Siwy... cudo towarzystwo ! Zazdroszczę....ale tak pozytywnie ! :D
ola62

Powrót do Koncerty