20.03.2015 Gdynia klub "Atlantic"

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

20.03.2015 Gdynia klub "Atlantic"

Postprzez ola62 11 mar 2015, o 22:37

Miło,że znów się zobaczymy ! Fani północni w gotowości :D ! Nie straszne nam zaćmienie słońca, może być ciekawie ! :lol: :lol:
ola62

Re: 20.03.2015 Gdynia klub "Atlantic"

Postprzez BlaseR 15 mar 2015, o 01:57

Kurde, rozpieszczają Was Chłopaki na północy! Pozazdrościć! :)
https://www.facebook.com/EmilkaKrzyzak

'Mam jeszcze wiarę, że odmieni się los'
'Samotność - śpiewał - najbardziej boli'
BlaseR

Postprzez ola62 15 mar 2015, o 11:44

Tak, przed nami koncert w Dolinie Charlotty oraz na Gdynia Blues Festiwal...bardzo się cieszymy ! :D
ola62

Postprzez ola62 22 mar 2015, o 17:19

Cudo koncert....podobało mi się wszystko....oczywiście muzyka...muzyka...muzyka....popłynęliśmy.... ;) ;) ;)
Nagłośnienie...trudno mi powiedzieć, bo staliśmy pod sceną więc uszy pękały :lol: myślę,że ok. :) Klub Atlantic kiedyś był kinem dawno temu, powiem szczerze bardzo mi się podobało, przestrzennie, scena dość duża, podwyższona, więc nikt nikomu nie zasłaniał :D :D :D Największe wrażenie zrobiła na mnie gra światła....może tak bardziej poetycko to ujmę...taniec światła :))))) Świetnie oświetlona scena, a w zależności od wydawanych dźwięków, rytmów, światło i kolor tworzyły piękną całość :)))))) Ludzie świetnie się bawili od pierwszych dźwięków, my pod sceną.....jak zwykle :lol: :P Sporo nas fanów północnych było ...już nie będę wymieniać :P
Usłyszeliśmy utwory, które w ostatnim czasie często są grane....nie oznacza to,że nam się znudziły...nie nie :D !
Zaskoczyli nas chłopaki bo zagrali "Chciałem tak i mam" wspaniale :D Usłyszeliśmy również " Victorię"," Harlej mój",coś jeszcze ? matko znów nie pamiętam :P przepraszam w sumie to koncert Cree był :D :lol: Aaaa Whisky ! :D Panowie bisowali chyba dwa razy, ogólnie było bardzo, bardzo wspaniale ! :D
Miło było spotkać znajomych, porozmawiać, pośmiać się, ucieszyłam się ze spotkania z Dagmarą mile sobie pogawędziłyśmy na patio ( palarnia) elegancja- Francja :D
Chłopaki dziękujemy bardzo za wszystko ! :))))))))))))))))))
ola62

Powrót do Koncerty