Koncert w Pasłęku

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

Koncert w Pasłęku

Postprzez pagosia 2 lut 2015, o 23:50

Hej :) Jako że wielkimi krokami zbliża się koncert Cree w Pasłęku (6 marca) chcialam zapytać, czy ktoś spoza wiadomych mi osób wybiera się? :D
pagosia

Re: Koncert w Pasłęku

Postprzez ola62 11 mar 2015, o 16:39

Koncert w Pasłęku przeszedł do historii :D Było wspaniale ! :)))) Ale od początku. Dzięki uprzejmości taty Wiolki, znalazłyśmy się na tym koncercie. Pasłęk w zasadzie nie jest tak daleko, ale z powrotem do domu byłby problem.
Bardzo jesteśmy wdzięczne,że mogłyśmy tam być i wrócić bezpiecznie do domu. Tata Wiolki to cudowny człowiek !
Podjechaliśmy pod klub "Parlament" , w tym samym czasie przyjechał Creebus z chłopakami na pokładzie :D
Uściskom,powitaniom nie było końca :lol: Powitania ze znajomymi, miłe rozmowy,pogaduchy ;)
Wnętrze klubu bardzo sympatyczne, przestrzennie i ładnie :D Koncert rozpoczął się około 21:30.Gdy panowie wyszli na scenę zrobiło się głośno, wesoło, radośnie. Ludzie żywo reagowali na creeowe dźwięki, śpiewali, tańczyli, klaskali....tak jak powinno być ! :D Zagrali....o ile pamiętam :P Jestem tu dla Ciebie, Kramek,To co chciałeś, Ciemności blask, Południe i Ty, Diabeł w butelce, Diabli Nadali (Ania było ?), Ja wiem i Ty to wiesz ( Ania było ? ) i jeszcze z creeowych jakieś, więcej nie pamiętam...mea culpa :oops: :P Z utworów Rysia: Victoria, Naiwne pytania i jeszcze jakiś utwór zagrali....który ? Ania,Ulka.... :( Ogólnie było bardzo, bardzo sympatycznie ! Piękne dzięki i do zobaczenia na następnym koncercie. Widzimy się w Gdyni ! :D
Cegła...zagrali cegłę...przypomniało mi się ! :lol:
ola62

Postprzez Angie2012 11 mar 2015, o 20:18

Dzięki Olu za relacje..jak fajnie jest poczytać, jak inni odbierają muzę i atmosferę koncertu ! ( czasem mam wrazenie, że piszę na Forum sama dla siebie.. :( )
ja zwyczajowo nie pamiętam set listy..ale oprócz tych numerów, które wymieniła Ola było " Po co więcej mi", " Wieczne Pytania" i " Wierzyc chcę w marzenia "- chyba?
Od razu po przyjeżdzie do Pasłęka - jak to juz Ola pisała- spotkałyśmy całą Creeową Załogę Artystów, no i zostałam obdarowana identyfikatorem, gdzie to zostałam "Gościem Honorowym" Cree...( co w praktyce oznacza, ze mam wolny wstęp na koncerty ..nie będe tu się wdawać w szczegóły )Wiedziałam, że Zespół cos takiego chce zrobić, tylko, że ja się nie zgodziłam..Ale kto tam by się liczył z moim zdaniem !I tak zrobili, co chcieli..Abstrahując od tego- BARDZO , BARDZO DZIĘKUJĘ !!!
Angie2012

Postprzez BlaseR 11 mar 2015, o 21:19

Dzięki Wielkie Dziewczyny za relację! Ania, dla Ciebie gratulacje za takie wyróżnienie! :)
https://www.facebook.com/EmilkaKrzyzak

'Mam jeszcze wiarę, że odmieni się los'
'Samotność - śpiewał - najbardziej boli'
BlaseR

Postprzez ola62 11 mar 2015, o 21:44

Ania otrzymałaś piękny prezent od chłopaków ! A podziękowałaś chociaż ? :D :P Bóg wie ile kilometrów zjechałaś za tą muzyką....rewelacyjną muzyką i fajnymi ludźmi ! :D Ciesz się tym i korzystaj jak najwięcej ! :D
Pozdróweczka Blaser ! :D
ola62

Powrót do Koncerty