Koncerty 2015

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

Koncerty 2015

Postprzez robert 8 sty 2015, o 17:18

Patrzyłem na listę tegorocznych koncertów. Niestety nie ma na niej Krakowa. Ktoś może wie czy są szanse na występ Zespołu w tym mieście? Dawno Chłopaków tu nie było. Jeśli nie ma takich planów to trudno, pojedzie się na występ gdzieś w okolicy. Ale może jednak na koncert również w Krakowie jest nadzieja?
robert

Re: Koncerty 2015

Postprzez BlaseR 8 sty 2015, o 21:13

powiem Ci, że napisałem chyba w sumie z 20 maili do klubów i różnych ośrodków kultury w Krakowie i okolicach i gdyby to coś dało, to Kraków by się chociaż raz pojawił na rozpisce, a tak to widzisz, jedna wielka lipa. Będąc w Gomunicach spytałem managera - Pincha o to czy ktoś się z Krakowa odzywał to niestety mi tego nie potwierdził.
Jeśli masz jakieś dobre kontakty do managerów to działaj. Ja pisałem do Rotundy, Studia, Kwadratu, Zaścianka, Fortów Kleparz, Żaczka, Harrisa, Jazz Rocka i innych i totalne ZERO odzewu.
https://www.facebook.com/EmilkaKrzyzak

'Mam jeszcze wiarę, że odmieni się los'
'Samotność - śpiewał - najbardziej boli'
BlaseR

Postprzez robert 8 sty 2015, o 22:42

Kurcze, nie wiedziałem, że aż tak kiepsko to wygląda. Ale dzięki za odpowiedź. I dziękuję za podejmowane próby.
Szczerze mówiąc jestem zdziwiony. W klubach na miasteczku studenckim AGH ( Studio, Zaścianek, Gwarek ) zawsze coś się dzieje, są jakieś koncerty i to nawet grup mniejszego kalibru. A na występach Cree z tego co obserwowałem zawsze jest pewna, znaczna grupa ludzi, także z tym chyba nie byłoby problemu. W Krakowie na ostatnich występach czy to w Zaścianku czy na Barce Alrina były pełne sale i świetna atmosfera ( przynajmniej w mojej opinii ), więc liczyłem, że występy tu się powtórzą.
Niestety nie mam kontaktów. Jednak popytam, warto spróbować.
robert

Postprzez BlaseR 9 sty 2015, o 00:02

No niestety tak to wygląda. Nie wiem w którą stronę zmierza Kraków, skoro zamyka się Lizard Kinga i zamiast jego otwiera klub z muzyką disco-polo.
https://www.facebook.com/EmilkaKrzyzak

'Mam jeszcze wiarę, że odmieni się los'
'Samotność - śpiewał - najbardziej boli'
BlaseR

Powrót do Koncerty