WOŚP, Chorzów, 11.01.15

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

WOŚP, Chorzów, 11.01.15

Postprzez Angie2012 7 sty 2015, o 01:48

Po zeszłorocznych doświadczeniach na WOŚP we Włocławku, pomyślałam, że już nigdy więcej..ale czas robi swoje, a (podobno..)tylko krowa nie zmienia poglądów...Ciekawe, czy ktoś też się wybiera ?
Angie2012

Re: WOŚP, Chorzów, 11.01.15

Postprzez Angie2012 13 sty 2015, o 01:59

Ktoś się jednak wybrał :)
Po nieprzespanej nocy- tafun szalał nad Gdynią, nie mogłam zasnać- pojechałam do Chorzowa. Pierwsza- niezbyt przyjemna niespodzianka- w Katowicach też wieje..co prawda mniej, niż w 3City, ale po nie spanej nocy byłam osłabiona , trzęsło mnie z zimna itp. atrakcje. Czekając na taryfę z Chorzowa , pomyslałam- " Ale mi odwaliło!" :shock: Gdy dotarłam na miejsce, kończył sie koncert Pink Flojdów z Krakowa, a z nimi , na scenie znajoma i bardzo miła mojemu sercu osoba- Bastek Riedel. .. Jakoś zimno już mi nie było, poza tym upchałam plecak w busie, bo znalazł się bardzo uprzejmy Pan Technik Backline i odciążona oraz wyściskana ruszyłam " w teren" I tu najwieksza niespodzianka- znajoma, miła buzia, czyli nasza Karolina !!!! Napiłyśmy się ciepłej herbaty- mi by taki prosty sposób na rozgrzanie się do głowy nie przyszedł- byla to moja pierwsza herbata od 10 lat co najmniej..A potem sie rozstałyśmy- "Flojdzi" skończyli, więc trzeba było się dobić do barierki- ja na prawą stronę sceny ( :oops: ) , a Karola i jej znajomi na lewą..,.Zimno było..widziałam jak Lemon rozcierał rece..W tyle olbrzymi telebim- nie wiedziałam, gdzie patrzeć..ogólnie mnóstwo róznego rodzaju swiateł- czasem, jak na mnie- za dużo..
Najpiękniej - jeśli chodzi o polaczenie muzy i światła - wyszedł " Sen o Viktorii"..przecudowne!! Początek utworu- tylko wokal i Hammond...żadnych kolorowych świateł..ciemna scena i - nie wiem, jak to opisać- laserowe (?) wiązki białych promieni..Czasem nie widać było Chłopaków..miałam wrażenie, że pochłania Ich to światło..że zanosi muzyke i glos Bastka do RR.........
W trakcie " światełka do nieba" zaczełam podróż powrotną do domu
PS. Bastek oddał na licytację Swoją harmonijke- " Ciemności Blask"....
Angie2012

Postprzez BlaseR 16 sty 2015, o 20:35

Dzięki Ania za relację, jak zwykle Ty wszystko w biegu! :)
https://www.facebook.com/EmilkaKrzyzak

'Mam jeszcze wiarę, że odmieni się los'
'Samotność - śpiewał - najbardziej boli'
BlaseR

Postprzez Angie2012 17 sty 2015, o 20:34

BlaseR napisał(a): jak zwykle Ty wszystko w biegu! :)

masz rację..ale w domu czeka na mnie moje piesio.. robię wszystko, co możliwe, by jak najszybciej wrócić do niego.
Angie2012

Powrót do Koncerty