Koncert Cree w Raciborzu

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

Koncert Cree w Raciborzu

Postprzez AleksandraA 5 sty 2015, o 20:32

Witam,

Dawno mnie tu nie było, ale przywiódł mnie tu z powrotem koncert Cree w mym rodzinnym mieście, moje pytanie: kto się wybiera? Pozdrawiam :)

Ola
AleksandraA

Re: Koncert Cree w Raciborzu

Postprzez Angie2012 7 sty 2015, o 01:40

koncert akustyczny-dodajmy.. :D Wiem, że oprócz mnie wybiera się jeszcze parę osób z Forum...
Angie2012

Postprzez AleksandraA 16 sty 2015, o 20:16

Witam,

Oczywiście akustyczny :) wieści niosą, że ma być pełna cała sala w naszym RCK-u :) Ja melduję się w rzędzie pierwszym, jak wskazuje bilet :)) Odpowiadam dopiero teraz, bo nie dostałam żadnego maila, że ktoś coś napisał, tak, jak wysyłano kiedyś :)

Pozdrawiam

Ola
AleksandraA

Koncert Racibórz :)

Postprzez AleksandraA 1 lut 2015, o 18:50

Witam,

Chciałam napisać, że koncert w Raciborzu był super. Ostatni raz na koncercie Cree byłam ładne kilka lat temu i cieszę się, że mogłam ponownie posłuchać swojego ulubionego zespołu, który przekazał mi niesamowite emocje :) Mam nadzieję, że, gdy tylko będę miała taką możliwość będę mogła znowu posłuchać chłopaków.

Pozdrawiam serdecznie :)
AleksandraA

Postprzez AleksandraA 1 lut 2015, o 21:55

Witam,

Ponieważ zostałam poproszona o napisanie kilku słów o koncercie, który miał miejsce w 30.01. w Raciborskim Centrum Kultury, to spełniam z przyjemności tę prośbę.

W piątkowe mroźne popołudnie wybrałam się na koncert chłopaków, który miał zacząć się o godzinie o 18-tej. Do Raciborskiego Centrum Kultury dotarłam jakoś pół godziny przed koncertem, w holu już gromadziła się publiczność. Koncert zaczął się z małym opóźnieniem, ponieważ jeszcze kończyła się Gala sportu. Po kilku chwilach i krótkim przemówieniu Pani dyrektor RCK-u na scenie pojawiło się Cree i zaczęli grać. Od pierwszych dźwięków było niesamowicie. Koncert bez prądu, a moc którą przekazali nie do opisania ;) Wśród kawałków, które zagrali pojawiły się” „Czyja to wina?”, „To, co chciałeś”, „Wieczne pytania”, „Wierzyć chcę w marzenia”, „ Ciemności blask”, „Po co więcej mi”, „Tacy sami” (dedykowany niedawno zmarłemu Janowi Skrzekowi). Nie zabrakło również kawałków Dżemu: „Czerwony, jak cegła”, „Naiwne pytania”, „Sen o Victorii”. Dla mnie był to niesamowity, pełen energii i pozytywnych wrażeń wieczór! Oby więcej takich!
Pozdrawiam serdecznie forumowiczów 
AleksandraA

Postprzez Angie2012 4 lut 2015, o 21:43

Ola rzeczowo i konkretnie opisała koncert, więc ode mnie tylko parę "około koncertowych" wrażeń-
* Sala RCK jest olbrzymia, z balkonami, kolumnami i najwyzszą, jaka widziałam sceną..adekwatnie do wielkości- jak myślę- akustyka sali jest wyjatkowa
* wiedziałam, że na koncercie będą nasi raciborscy Blues Brothers, Mateusz miał miejscowkę obok mnie i było to najlepsze towarzystwo, jakie sobie można wymyślić. Po raz pierwszy od bardzo dawna miałam obok siebie kogoś, kto podobnie jak ja odbiera muzę.to ekstra sprawa- Mati dzięki wielkie !
* były również dwie kochane blondaski ze sklepikiem Cree, ale ponieważ dojechały potem, zobaczyłam je podczas "wyprawy" do kibelka pod koniec koncertu..potem chwilę spędziłam z Dagunią i Gabi
* koncert ten był z takich, co na zawsze zapadają w dusze i serce, dźwięk gitar, które brzmiały chwilami jakoś tak "z hiszpańska", no i obraz naszej Trójcy Gitarowej na koniec wieńczącego występ " Po co więcej mi"- mistrzowsko zagranego i z wielkim polotem zaśpiewanego- zostaną ze mną..Akustyczny koncert, z olbrzymią mocą i wzruszeniami aż do bólu- Więcej nic nie można chcieć..
Angie2012

Postprzez AleksandraA 5 lut 2015, o 20:31

:) Ta scena taka wysoka odkąd pamiętam, a trochę do tego domu kultury się nachodziłam ;) żałuję tylko, że się zgapiłam i nie podeszłam pogadać z Wami z ludźmi z Fan Clubu ;), ale myślę, że co się odwlecze... ;) Pozdrawiam
AleksandraA

Postprzez Mateusz 8 lut 2015, o 19:05

tak ,koncert w rodzinnym mieście był taki jak sobie wymarzyłem , fajny set, piekne aranżacje, wokal Bastka w tym dniu w najlepszym wydaniu .
Ja również dzięki Ania za towarzystwo, fajnie ze byłas ;)
pare nagrań z koncertu
https://www.youtube.com/watch?v=VhggL_nS0cE czyja to wina
https://www.youtube.com/watch?v=bZqVBX3HNgU po co wiecej mi (Ania jest na koncu filmiku :) )
https://www.youtube.com/watch?v=7pnP3sbg714 tacy sami dla Janka Skrzeka
https://www.youtube.com/watch?v=9RrNB_ijRf8 wieczne pytania
https://www.youtube.com/watch?v=_zSt1gts08I ciemności blask
Mateusz

Postprzez AleksandraA 9 lut 2015, o 19:01

Dzięki Mateusz za nagrania :) atmosfera na koncercie naprawdę super, nie był to mój pierwszy koncert Cree, na którym byłam, ale ten rzeczywiście przekazywał wiele pozytywnych emocji :) Mam do Was pytanie, czy ktoś z forum wybiera się na koncert w Mega Clubie w Katowicach? :)

Pozdrawiam Was ciepło w to zimowe popołudnie :)
AleksandraA

Postprzez Mateusz 9 lut 2015, o 20:14

spoko ,ja tylko ciepłem na yt, nagrywał kumpel , co do Katowic jesli tylko czas i szmal pozwoli to bedziemy ;)
Mateusz

Postprzez AleksandraA 9 lut 2015, o 22:54

;) To ja chętnie się do raciborskiej grupy fan clubowej przyłącze, jeśli takowa na koncert będzie się wybierać, dajcie tylko znać, w końcu Katowice nie za morzami ;)
AleksandraA

Postprzez Agnesa 23 lut 2015, o 17:05

Dzięki za relacje ;)
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Powrót do Koncerty