Cree w Trójce

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

Cree w Trójce

Postprzez halinka 1 gru 2014, o 22:30

Kochani będę rezerwować miejsca na Cree w Trójce,Kto z Was chciałby się wybrać?Proszę o szybką odpowiedź.
halinka

Re: Cree w Trójce

Postprzez halinka 2 gru 2014, o 18:37

No widzę, że chętnych mnóstwo....
halinka

Postprzez Angie2012 16 gru 2014, o 03:09

Mnóstwo- Ania z Wojtkiem, brat Wojtka z córką i Karolina- wszyscy razem autem. No i ja- naszym wspaniałym Pindolinem- drogi jak diabli i zeżera zasięg w telefonie ( naszpikowany kamerami itp. urządzeniami)
Na miejscu byłam o 19-tej, prześlicznie wyglądała Biała- o dziwo, tym razem zupełnie bielutka!- Strzała zaparkowana przed samym wejściem do Radia.. Myśliwiecka 3/5/7 to dla mnie ważne miejsce, w czasach mojej młodości jedynie PR program3 puszczał muzykę godną uwagi- audycje W. Manna, J. Chojnackiego dawały wgląd w to, czego się słucha za zelazną kurtyną..
Odebrałam swoją wejsciówkę i postanowiłam zaczekać na resztę załogi. Studio im. Agnieszki Osieckiej jest niewielkie, ludzi więcej niż miejsc- mi się to podobało, ponieważ siedzielismy na samym końcu sali nic nie widziałam, więc dolączyłam do tych, którzy stali - mogłam sie trochę "pobujać" i byłam ciutke bliżej sceny.
Jednak presja, że leci to na żywo przez radio mnie nieco hamowała.. Bastek śpiewał bez " udziwnień", które tak kocham..Jednak całość wypadła rewelacyjnie- trochę spokojniejszych utworów - "Wieczne Pytania" :P - moje ukochane, zaanektowane przeze mnie odkąd pierwszy raz usłyszałam ten kawałek w całości, i dużo ognia- "Diabli Nadali", Rokowiec, Kramek..był też Sen o Victorii..Jak zwykle czas dziwnie sie skrócił..Po koncercie Siwy i Mateusz( dla mnie zawsze pozostanie " Dzieciakiem"- tak określiłam Go pytając Pana Technika Backline, czy beda razem pracować...)zwijali sprzęt, a ja szukałam Adasia, pamiętałam, że nazajutrz ma urodziny i chciałam złożyc Mu życzenia.Gdyby nie Kwiatek, nie poszłabym "za scene"- jakoś się wstydzę..tak już zostanie..Posiedziałam 10 -15 min., zamieniłam po zdaniu z każdym- no może z Pinchem więcej ;) i musiałam wyjść, żeby zdążyć na powrotny pociąg. Do Gdyni dotarłam coś kolo 6 rano..załamana na maxa- Tomasz uświadomił mi, że na kolejne spotkanie z dźwiękami na żywo muszę poczekać do lutego. To niefart ,bo akurat teraz BARDZO potrzebuje wsparcia energetycznego, tej siły, ktorą daje mi koncert Cree...no i Oni sami- jako Ludzie.
Angie2012

Postprzez Agnesa 19 gru 2014, o 08:51

Angie przeczytałam Twoją relację jednym tchem:-) super!
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Powrót do Koncerty