KOSTRZYN WLKP-ROCKOWE ANDRZEJKI, 21.11.

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

KOSTRZYN WLKP-ROCKOWE ANDRZEJKI, 21.11.

Postprzez Angie2012 24 lis 2014, o 13:26

Do Kostrzynia wybrałam się nie tylko z powodu koncertu, była to również okazja do spotkania z moimi przyjaciółmi z Poznania-Dagą i Łukaszem. Tradycyjnie na dworcu czekała już Daga, potem "obowiązkowy" obiadek ( pierwszy raz w życiu jadłam sushi), kiedy do domu dotarł Łuki wpakowaliśmy się do auta i w drogę! Pierwsze wrażenie po wejściu do "Kostrzynianki" nie bylo fajne- zimno, na scenie jakiś zespół nie z mojej bajki no i tubylcy, ziejący alkoholem..Zastanawiałam się, jak w ogóle Chłopaki dadzą radę, domyślałam sie, że koncert Slasha był bardzo "długi"..pewnie aż do rana ;) Pierwsze zaskoczenie- Lemon i Jego Hammond po lewej stronie sceny. Za to ja miałam ekstra miejscówkę do robienia fot, ale oczywiście znowu bateria mi wypadała, niech to !Ewidentnie było widać zmęczenie u Chłopaków, choć w miarę trwania koncertu sie rozkręcili-pewnie to fani tak pozytywnie działają :) Gdy pod scenę wpadła zadyszana i spóźniona ( PKP) Wiolka, padlo ze sceny pytanie-" oo na rowerze przyjechałaś?" Grane były i starsze i nowsze numery- Diabli nadali, Czyja to wina,Ciemności Blask, Jestem tu.., Wierzyć chcę w marzenia..Sen o Victori, Naiwne pytania- wiecie, set lista zwyczajowo wypada mi z pamieci. Bastek opowiadał o swojej znajomości z Lemonem i Kramkiem dziwnie licząc lata..Kwiatek nie miał solówki, Bastek nawet zapomniał Go przedstawić- ach ten Slash.. ;) Ja z kolei czulam się jak na lodowisku, nogi mi się rozjeżdżały, wg. Kramka przez brak zimowego obuwia.Grali 2 godziny, niestety dla mnie końcówka była koszmarna, jakiś koleś chwycił mnie za ręce, stojąc mi za plecami. Nie znałam pacjenta, wiec zaczełam się wyrywać, ale cham nie puścił, aż w końcu przewrocił mnie na podlogę..Na ręce zostały siniaki, piekły strasznie..Ale co tam- dla Cree wszystko ;)
Angie2012

Powrót do Koncerty