14.09.2014 - Blues na Mariackiej

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

14.09.2014 - Blues na Mariackiej

Postprzez zajączek 16 wrz 2014, o 16:54

To, co mnie ominęło w sobotę nadrobiłem w niedzielę :) Na Mariackiej już tradycyjnie pojawiły się 2 zespoły: Śląska Grupa Bluesowa i Cree. Jak dotarłem pod Katofonię, to trwał już koncert ŚGB. Koncert Cree zacząl się po 19. Ludzi było chyba tak jak zwykle podczas tego wydarzenia, choć tym razem scena była na dziedzińcu Katofonii a nie na deptaku. Tak trochę kameralnie było a takie koncerty są super ;) Grane były głównie utwory z ostatnich dwóch płyt: "Ja wiem i Ty to wiesz", "Diabli nadali" czy "Ciemności blask". Ze starszych "Kramek", "Po co więcej mi" czy już na bis rzadko grany "Za tych". Ostatnio często są też grane utwory "Sen o Victorii" i "Naiwne pytania" i tu też się pojawiły. Cała setlista wyglądała tak:
"Ja wiem i Ty to wiesz"
"Diabli nadali"
"Południe i Ty"
"Ciemności blask"
"Jestem tu dla Ciebie"
"Czyja to wina"
"Diabeł w butelce"
"Cał nasz świat"
"Uśmiech losu"
"To co chciałeś"
"Sen o Victorii"
"Naiwne pytania"
"Po co więcej mi"
"Kramek"
"Za tych"
"Rock'n'Roll to jest to"
No i tak to było. Mam nadzieję, że za rok znów będzie okazja posłuchać Cree na Mariackiej :)
zajączek

Re: 14.09.2014 - Blues na Mariackiej

Postprzez Agnesa 20 wrz 2014, o 15:04

Dzięki za sprawozdanie. Mam nadzieję ze kiedys bedzie mi dane byc razem z Wami na Mariackiej:-)
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Re: 14.09.2014 - Blues na Mariackiej

Postprzez Angie2012 21 wrz 2014, o 11:06

Dzięki- ja nigdy nie byłam na Mariackiej..
Angie2012

Powrót do Koncerty