09.08.2014 Sierakowice

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

09.08.2014 Sierakowice

Postprzez ola62 14 sie 2014, o 21:56

Ehhhh.....wspaniałe chwile przeżyliśmy w Sierakowicach w gronie fanów Cree, zespołu, na rozmowach, pogaduchach przed koncertem, w trakcie koncertu oraz po.....a lało niemiłosiernie :D
Ale od początku :D Spotkaliśmy się na dworcu w Żukowie ja, Karol, Ania i Wiolka, chwilka na dymek :P. Jadymy do Sierakowic...tam na rozstaju dróg Rumak ruchem ręki wskazał miejsce do parkowania :) ordnung musi być ! :D
Sierakowice- nieduże sympatyczne miasteczko, czyściutkie i mnóstwo zieleni :))))) Idziemy na miejsce gdzie ma odbyć się koncert. Spotkania i uściski z Elwirką i Adasiem, Justynką i dziećmi ( rumaczkami) a także ogromna radość ze spotkania z Gosią i Wiktorem, których daaaaaaawno nie widziałam ! :D Siedzimy gadamy nic się nie dzieje :P Do momentu aż dołączył do nas sam Wódz ! :D Jak nam się sympatycznie rozmawiało, pogoda jeszcze piękna, cieplutko ,przyjemnie, potem dołączył do nas p.menago :)))))) Sączyliśmy piwko....super klimacik :D
Czas na obiad ! :))) Po godz 17:00 czekaliśmy na chłopaków pod restauracją.....są,są ,są !!! Dzień dobry !!! :D ogólne powitanie ale jakie radosne ! :D Zajmujemy miejsca przy stole biesiadnym w wydzielonej ekstra sali :))))
Na stole jadła fulllll schaby,dewolaje,golonki, frytki, kartofelki, suróweczki różnej maści, napoje: soki, kompoty,cytrynóweczki, itp.itd. a wszystko pyszne ! przy stole jak to podczas biesiady, rozmowy, śmiechy itd.
Jakżeśmy sobie zdrowo zjedli....nadszedł czas na wręczanie prezentów :D Chłopaki dostali ręczniki kąpielowe z wyszytymi napisami Cree- 20 lat ,rysunkami charakteryzującymi ich pracę w zespole oraz z ich imionami :D
Wręczyłam panom naszą tradycyjną gdańską wódeczkę % Goldwasser, oryginalną, można zakupić ją tylko w restauracji Goldwasser w Gdańsku a produkowana jest w Niemczech.:D Rozpoczął się koncert, gorące powitanie, aplauz, energia na scenie i wśród publiczności ! Spoglądamy w niebo...zaraz będzie lać......lało jak z cebra ! Ale my nie z cukru...było fantastycznie ! Bastek ze sceny podziękował za gościnność, upominki i podziękował Darkowi Rumińskiemu za organizację wspaniałego przyjęcia :D Wspomniał również o fanach, którzy uczestniczą w koncertach, jeżdżą na koncerty Cree tam gdzie się pojawiają :D Koncert wspaniały, ile my czerpiemy radości z tych koncertów ! piękna sprawa ! :D
Panowie bisowali już nie pamiętam raz czy dwa razy.....zagrali...yyyy...aj nie pamiętam z tych emocji...kto pamięta to niech napisze ! :P
Na scenie następny wykonawca a my pod parasole aby schować się przed ulewą, co z tego jak mi woda leciała na nery...byłam mokra jak pieron ! Kramek tam do nas dołączył....twardy hanys....zimno leje a on ino w koszulce :P
Było wesoło...przemoknięci wszyscy ale szczęśliwi :D
Było już bardzo późno......pożegnaliśmy się i pełni radosnych przeżyć, szczęśliwi wróciliśmy do domu :D
Dziękujemy kochani...to były wspaniałe chwile ! :D Co to za muzyka ehhhh.....:D :D :D
ola62

Re: 09.08.2014 Sierakowice

Postprzez Angie2012 24 sie 2014, o 07:08

Po takiej relacji- cóż można dodać? Tym bardziej, że ja zwyczajowo set listy nie pamiętam :oops:
Angie2012

Re: 09.08.2014 Sierakowice

Postprzez RUMAK 30 sie 2014, o 07:59

:)
RUMAK

Powrót do Koncerty