15.11 – Gomunice klub muzyczny “Bogart”

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

15.11 – Gomunice klub muzyczny “Bogart”

Postprzez głupol 5 sie 2014, o 08:18

Wybiera się ktoś? Będę jechał z Piotrkowa autem, mogę kogoś zabrać :)

Od siebie dodam, że to jeden z najbardziej klimatycznych klubów w Polsce, położony w małej miejscowości, dość daleko od dużych miast, a praktycznie zawsze jest tam komplet widzów. Naprawde polecam :)
"Harley mój, to jest to..." :)
głupol

Re: 15.11 – Gomunice klub muzyczny “Bogart”

Postprzez Angie2012 24 sie 2014, o 07:02

To moje marzenie- nigdy tam nie byłam..Myślę, że będę, pewne kroki w tym kierunku już podjęłam ;)
Angie2012

Postprzez Angie2012 9 lis 2014, o 22:03

Jak ludzie? Wiem z fejsa, że parę osób z FC się wybiera w sobotę do Gomunic.Nie moge sie doczekać ! :o
Angie2012

Postprzez BlaseR 25 lis 2014, o 23:01

No to coś naskrobmy.

Ja w Gomunicach miałem tą przyjemność być dopiero pierwszy raz, ale warto było.
Do Częstochowy dojechałem jakoś tak przed 18, skąd do docelowego miejsca zabrali mnie Ania z Wojtkiem. Po dojechaniu na miejsce od razu spostrzegliśmy samochód Gosi i Wiktora, z którego jeszcze wyskoczyła nasza Angie. Razem udaliśmy się do klubu, a zaraz w progu dopadły nas dźwięki z próby, akurat próbowali się z 'Biurem ludzi', którego ostatecznie nie zagrali bo Siwy stwierdził że nie umieją tego grać ;), chwilę później dołączyła do nas Karolina. Miejsce bardzo fajne, od razu spostrzegłem tę małą scenę przy barze, która tym razem stała pusta, bo koncert chłopaków i Andrzeja Nowaka ze Złymi Psami został zaplanowany na nowej części klubu, ze znacznie większą sceną i bardzo fajnie zaprojektowanym wnętrzem z bardzo przyjemnymi balkonem. Przy wejściu swoim stanowiskiem z gadżetami Cree zarządzała Daga, a reszta ekipy jakoś tak chwilkę po naszym przybyciu pojawiła się przy barze, na chwilkę, więc zaczęły się wspólne rozmowy i tak doczekaliśmy się samego koncertu. Bastek ze swoją ferajną weszli jako pierwsi na scenę, set standardowy, z Diabli nadali, Ja wiem i Ty to wiesz, Ciemności blask, Jestem tu dla Ciebie, Taki jestem, Rockowiec, Rock'n'roll (tu warto dodać bardzo oryginalne rozpoczęcie tego utworu, bo zaczął je Lemon) i tak chłopaki grali i grali i się zorientowali że jednak nie są dziś sami i po bardzo energicznym występie nastąpiła chwila przerwy. Po niej na scenie pokazał się Andrzej Nowak ze swoimi 'kundlami' :P. Jego koncert również był bardzo energiczny, z ogromnym powerem. Gościnnie oczywiście pojawił się Bastek i razem zagrali 'Malowanego ptaka' i 'Harleya'. Na końcu utwór 'Graj Andrzej graj' był kapitalnie wykonany, bo ów Andrzej tak zaczął grać, że zabrakło mu miejsca na scenie i wyszedł do publiczności grając kapitalną solówkę. I tak po koncercie jeszcze pamiątkowe zdjęcia, autografy na płytach i tak wszyscy zaczęli powoli się rozjeżdżać. Ja, dzięki gościnności Ani i Wojtka, spałem u nich, a koło godziny 11 czekał już na mnie powrotny autobus.
Jak zapamiętam to miejsce? Bardzo przyjemny klub, fajna atmosfera, dobre nagłośnienie, ogólnie rzecz ujmując podsumuję to tak: Gomunice z zespołem Cree na stałe zagoszczą w moim kalendarzu.
Pozdro ;)
https://www.facebook.com/EmilkaKrzyzak

'Mam jeszcze wiarę, że odmieni się los'
'Samotność - śpiewał - najbardziej boli'
BlaseR

Postprzez Angie2012 26 lis 2014, o 00:25

Błażej- dzięki za relację..i ekspresową reakcję na moją prośbę.
Ja byłam tak podekscytowana, że znajdę sie w tym kultowym klubie, że spotkam kochaną Gosię i Wiktora, oraz że skończy się mój 2-miesięczny "odwyk" od muzy Cree na żywo- że nie mogłam zasnąć w noc poprzedzającą wyjazd. Jeszcze zanim weszłam do Bogarta czułam się jak oczadziała..Blażej ekstra wszystko opisał- dodam tylko, że gdy Bastek grał z Psami na scenie pojawił się Kwiatek i Lucek, którzy pokazali potężną dawkę dobrego humoru..typu Lucek doczepił się do basisty z Psow i " pomagał" mu grać, grał też na butelce od piwa, a Tomek popisał sie pieknym rzutem na kolana z gitarą, której oczywiscie nie było..Poznałam też Magdę, żone Lucka, pomagała Daguni w sklepiku..
Jak na mnie- wrazeń aż za dużo- obrazy..dźwięki..dawno niewidziani przyjaciele i znajomi..To wszystko jeszcze do dzisiaj mam w duszy i sercu. Jeden ze znajomych powiedział mi "bardzo cię lubię i szanuję"- to dla mnie wazne, bo myślałam, że jest akurat odwrotnie....
Angie2012

Powrót do Koncerty