13.09. Tychy Paprocany - Cree+OZ

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

13.09. Tychy Paprocany - Cree+OZ

Postprzez głupol 1 sie 2014, o 07:41

Za friko:
20 lat Cree
35 lat Oddziału Zamkniętego
Oberschlesien
4 Szmery Band
Rebelianci

Wybieracie się? Będę jechał z Wrocławia autem, pewnie będę mógł kogoś zabrać.
"Harley mój, to jest to..." :)
głupol

Re: 13.09. Tychy Paprocany - Cree+OZ

Postprzez zajączek 1 sie 2014, o 19:59

Będę - nie mogę się doczekać :)
zajączek

Postprzez Angie2012 2 sie 2014, o 00:17

Ja z decyzją czekam , aż bedzie podana godzina..nie wiem, czy bede miala polaczenie- bo jak zawsze musze wracać od razu po koncercie, nie mogę zostać na noc..
Adam, ze Ty byleś na festiwalu zobaczylam dopiero na zdjęciach..ale byłam tylko 6 godzin i tylko w sobotę.
Bardzo bym chciala, abstrachując od muzy- nigdy nie bylam na Paprocanach...
Angie2012

Postprzez głupol 4 sie 2014, o 07:00

Możliwe, że moja kumpela też przyjedzie z Gdyni na ten koncert, ale zostanie na noc - mamy znajomych na Paprocanach i albo u nich, albo na jachcie na jeziorze :)
"Harley mój, to jest to..." :)
głupol

Postprzez Wiosenka 10 sie 2014, o 13:37

Czekam na ten koncert bardzo, na szczęście czas szybko mija i z każdym dniem coraz bliżej :)
Happiness only real when shared - Christopher McCandless
Wiosenka

Postprzez zajączek 18 sie 2014, o 22:28

Na stronie MCK Tychy pojawiły się szczegóły :)

"W sobotę, 13 września na tzw. dzikiej plaży nad Jeziorem Paprocańskim odbędzie się koncert, który w zamyśle organizatorów ma być zaczątkiem cyklicznego festiwalu rockowego w Tychach.

Gospodarzem organizowanej przez Miejskie Centrum Kultury imprezy pn. "Rock na Plaży" jest obchodzący właśnie swoje 20-lecie tyski zespół Cree Sebastiana Riedla. Tyscy rockmani zaprosili na paprocańską plażę iście imponujący zestaw wykonawców.

Imprezę rozpocznie o godz. 15.00 zespół Rebelianci, po którym na scenie pojawią się specjaliści od coverów AC/DC, czyli grupa 4 Szmery (godz. 16.00). Od godz. 17.00 rozgrzewać publiczność będzie Oberschlesien, zaś na godz. 18.45 zaplanowano koncert Oddziału Zamkniętego (z gościnnym udziałem Jarka Wajka), który w tym roku także obchodzi swój jubileusz 35-lecia. Festiwal zakończy koncert gospodarzy i jubilatów - Cree (godz. 20.30).

Patronat nad "Rockiem na Plaży" objął Program 3 Polskiego Radia, a koncerty poprowadzi znany z anteny "Trójki" red. Piotr Baron.

Wstęp na imprezę jest wolny."

http://www.kultura.tychy.pl/wydarzenia/ ... -play.html
zajączek

Postprzez Angie2012 28 sie 2014, o 11:36

[quote="zajączek"]Na stronie MCK Tychy pojawiły się szczegóły :)
DZIĘKI ! ta informacja daje mi pewność, będę na miejscu 18.30 ! zastanawiałam się już tylko nad dojazdem z dworca PKP w Tychach..problem rozwiązała ramówka- gra Oberschleisen, wiec nie mam oporów, powiem znajomym, przyjadą po mnie autem...
Angie2012

Postprzez Bonita 8 wrz 2014, o 14:39

4 Szmery, Oberschlesien, OZ i na deser Cree. Zapowiada się piękny dzień. Już nie mogę się doczekać tej muzycznej uczty! :)
Bonita

Postprzez Mateusz 11 wrz 2014, o 14:00

Koncert już coraz bliżej ,nie umie się doczekać bo od festiwalu nie byłem na żadnym :cry: chlopcy ostatnio czesto wysluchiwali próśb odnosnie setlisty, pewnie teraz mają juz ułożoną bądz juz za pozno ale moim zdaniem fajnie byłoby usłyszec z nowej płyty szamana ,być nie mogę, i ...czego chcesz ode mnie :) do zobaczenia !
Mateusz

Postprzez Agnesa 11 wrz 2014, o 14:15

Mati ja juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio bylam na jakimkolwiek koncercie grrrr chyba w lesniczowce ostatnim razem ;( o matko kidy to bylo? Mam dola:(
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Mateusz 12 wrz 2014, o 13:12

Agnieszka, ale teraz doszły mnie słuchy ze bedziesz na paprocanach? :)
Mateusz

Postprzez Agnesa 12 wrz 2014, o 14:00

No chciałabym:-) szukam chetnego ktory mnie potem odwiezie do domu, mojego domu :p inaczej nici haha
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Armin 15 wrz 2014, o 11:44

Czekajac na obszerne relacje zapodaję link do "Po co więcej mi" ;)
Ja przede wszystkim dziekuje Wam serdecznie za impreze urodzinową.. podwojne urodziny,Wy,prezenty!!!! dzieki!!!

https://www.youtube.com/watch?v=rjBGHwhQhzw
- - - - -
Filmiki :
http://www.youtube.com/armin1986koncerty
http://www.youtube.com/armin86tvripy
Zdjęcia z koncertów: http://www.picasaweb.google.pl/Armin1986
--------------------------------
armin@cree.pl
Armin
Moderator

Postprzez Agnesa 15 wrz 2014, o 15:24

Kochani dziękuję Wam wszystkim za wspólne chwile, które bardzo długo na mnie czekały.
Mój wyjazd na koncert zaczął się już w piątek o 22 w Hattersheim. Trasa do Polski była długa i męcząca z racji doczepienia sie do auta jakiemuś gostkowi, który jechał do PL.
Na parkingu w Paprocanach dopadłam Marzenę i Madziulke. Wyraz twarzy Marzeny bezcenny, jakby ducha zobaczyła hihi a przecież pisałam, że będę ;p
Po "zwiedzeniu" niezliczonej ilości mostków wychodzących z lasu na plażę w końcu Was znalazłyśmy :) Cudownie było móc Was zobaczyć, bawić się wspólnie, pogaworzyć, poznać nieznanych osobiście i dowiedzieć się o powiększającej sie naszej rodzince! :D
Raz jeszcze tego co najlepsze dla Armina i Cree. Robicie zajebistą robotę! Dzięki składam Wam.
Koncert cudowny, energia płynąca ze sceny i zewsząd niedoopisania. Mogłam naładować akumulatory endorfinami na maxa! Ino radość! Ino radość!
Czas jaki spędziłam tam z Wami był niesamowity, szkoda tylko, że tak szybko minął. Nie nacieszyłam się Wami do końca i jest mi smutno, że sobotni wieczór dobił końca.
Wybaczcie mi, że nie zdążyłam się z wszystkimi pożegnać ale wszystko działo się zbyt szybko.
Do domu wróciłam po 21 w niedzielę i nie żałuję tego 1000km (w jedna stronę). Droga do domu pełna refleksji, a patrząc w lusterko wsteczne roniłam łzy. Przez ryk SS'mana nie zbyt dużo konwersowałam z mężem ale miałam czas na wspomnienia. A te z Wami są cudowne!
Muzyka dudniła mi w uszach jeszcze przez cały wczorajszy dzien, a dziś powrót do codzienności.
Atmosfera sobotniego wieczoru na długo zostanie w moim sercu i już tęsknię za Wami wszystkimi!
Kiedy znów się spotkamy?
Teraz to ja czekam na Was i Cree w DE :)
buziaki

P.S. Mateusz i Michał przesyłam obiecane buzie (tylko nie uzgodniliśmy jakie, takie :* takie :) czy takie :P ) ;)
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Mateusz 15 wrz 2014, o 21:49

zostańmy już przy tej pierwszej buzce, po co komplikować ;) :D fajnie,że wpadłas ,tyle kilometrów żeby posłuchac ulubionej muzy ,super, tak powinno być
Mateusz

Postprzez zajączek 16 wrz 2014, o 16:34

Niestety mi większość koncertu uciekła, bo wracałem już po 22.. Jednak fajnie było być na takim wydarzeniu na Paprocanach. Świetne miejsce na koncerty, czy festiwale. 4Szmery i Oddział Zamknięty - tu miałem podobne odczucia, co na "Ku Przestrodze" - było fajnie. Cree jak zwykle super. Ciekaw jestem co się tam dalej działo :) Miło było spotkać dawno niewidziane twarze. Szkoda, że nie z wszystkimi się udało zobaczyć.
zajączek

Postprzez Angie2012 18 wrz 2014, o 10:40

pojęcia nie mam, jak to się stało- byłam zalogowana, napisałam tu swoje wrażenia - ale gdzieś się straciło..nie powtórzę już tego- nie umiem :(
Angie2012

Postprzez Agnesa 20 wrz 2014, o 15:03

Nie mart sie, to tylko slowa. Liczą się uczucia ;))
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Armin 22 wrz 2014, o 10:44

Agnesa napisał(a):Do domu wróciłam po 21 w niedzielę i nie żałuję tego 1000km (w jedna stronę).

Wariatka!!!!!! ;)
- - - - -
Filmiki :
http://www.youtube.com/armin1986koncerty
http://www.youtube.com/armin86tvripy
Zdjęcia z koncertów: http://www.picasaweb.google.pl/Armin1986
armin@cree.pl
Armin
Moderator

Postprzez Agnesa 24 wrz 2014, o 13:59

Armin napisał(a):
Agnesa napisał(a):Do domu wróciłam po 21 w niedzielę i nie żałuję tego 1000km (w jedna stronę).

Wariatka!!!!!! ;)

Ah takie życie, co zrobić? ;)
przepowiednia Cree
Agnesa

Następna strona

Powrót do Koncerty