Wyrzysk,6.07.14

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

Wyrzysk,6.07.14

Postprzez Angie2012 8 lip 2014, o 12:21

W Wyrzysku znalazłam się sama dla siebie niespodziewanie...Nie planowałam tego koncertu, nie ma tam stacji kolejowej. Decyzję podjął za mnie Adam- więc wsiadłam w pociąg i po niecałych 2 godzinach byłam w Słupsku, dalej jechaliśmy samochodem z Elwirką, żoną Adama i poznaną chwilę wcześniej na Facebooku Adą.
W Wyrzysku odbywał się konkurs piosenki włoskiej, a nasz Bastuś był przewodniczącym jury konkursowego. Wytrzymałam może 2 wykonawców..było mi żal Bastka, że musi tego słuchać..Wróciliśmy na amfiteatr na koniec konkursu, gdzie Przewodniczący Jury ogłaszał wyniki..Przed Cree grali Rebelianci, w dwóch numerach gościnnie zagrał Sebastian Riedel :)
https://www.youtube.com/watch?v=FC0QiJx ... dwn40Hpysg
tu jeden z nich..
O 22.00 początek Koncertu Chłopaków, na który organizatorzy zamontowali barierkę pod sceną..Adam i Elwira oczywista na pierwszej linii, ja krążyłam to tu, to tam- inaczej bym oślepła od reflektorów ze sceny.
Nie pamiętam zwyczajowo set listy- było " Po co wiecęj", " Wszystkie Winy" i " Kramek"- ten ostatni numer z udziałem Bogdana Mroza, harmonijkarza Rebeliantów-
https://www.youtube.com/watch?v=Uq9x4jW ... dwn40Hpysg
" Sen o Victorii", " Naiwne Pytania".
Na koniec imprezy, już poza amfiteatrem był pokaz sztucznych ogni- również laserów, przez co nie mogliśmy wyjechać z parkingu, bo na ten czas wyłączono inne oświetlenie :) Do Słupska dotarliśmy ok.3 nad ranem, ja pociąg do domu miałam o 4.30..Adam od razu zapodał nagrany koncert , więc czas przeleciał jak błyskawica.. ;)
No i jeszcze jedno- Kwiatek ekstra wyglądał w koszulce Oddziału Zamkniętego..
Angie2012

Re: Wyrzysk,6.07.14

Postprzez zajączek 10 lip 2014, o 18:25

Z cyklu "Ania zwiedza Polskę z Cree" :) Dobra ta wersja "Kramka". A co do koszulek, to i Sebastian ma fajną - zapewne z Oświęcimia ;)
zajączek

Re: Wyrzysk,6.07.14

Postprzez gosia 14 lip 2014, o 10:33

Ani relacje też miodzio:) Do zobaczenia na jakimś kolejnym koncercie :)
gosia

Powrót do Koncerty