25.04.14 Kutno

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

25.04.14 Kutno

Postprzez gosia 28 kwi 2014, o 22:14

Koncert w Kutnowskim Domu Kultury...nie oczekiwaliśmy wrażeń jak np. w Turku...
bo zwykle takie koncerty odbywają się w salach kinowo-teatralnych...
no i wiadomo miejsca siedzące. Przed koncertem obwieszczono o zakazie filmowania, fotografowania...
I słuchaliśmy koncertu z drugiego rzędu...ogólnie koncert był technicznie dobry, chłopaki
grali pierwszy koncert po 2-tygodniowej przerwie. Publika przykuta do miejsc czasem tylko reagowała bardziej żywiołowo...W końcu kiedy tradycyjnie na scenie pozostał tylko Kwiatek postanowiłam udać się na przymusowy spacerek. Kiedy wróciłam po kilku minutach to czułam się jakbym pomyliła salę...wszyscy stali, klaskali, ogólnie aplauz...szkoda, że tak nie było od początku.
Chłopaki zagrali na bis i chwilę później zapaliły się światła niczym po zakończonym spektaklu...publika zaczęła kierować się do wyjścia...z uczuciem niedosytu wracaliśmy do domu.
gosia

Re: 25.04.14 Kutno

Postprzez BlaseR 28 kwi 2014, o 22:52

No cóż, nie zawsze bywa tak pięknie, ale niektórzy potrzebują czasu na zrozumienie takich koncertów. Na szczęście zbliża się 1 maja, więc tutaj zabawa będzie przednia.
https://www.facebook.com/EmilkaKrzyzak

'Mam jeszcze wiarę, że odmieni się los'
'Samotność - śpiewał - najbardziej boli'
BlaseR

Re: 25.04.14 Kutno

Postprzez ola62 30 kwi 2014, o 22:07

Gosiu dzięki za relację ! tak to już jest,że każdy koncert inny co nie znaczy, że gorszy po prostu inny i takie też muszą być :) Pozdróweczka :)
ola62

Powrót do Koncerty