Koncert Sylwestrowy

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

Re: Koncert Sylwestrowy

Postprzez halinka 13 sty 2014, o 22:22

Kochani,dajcie spokój z tym Estetą,naprawdę nie ma to sensu.....
halinka

Postprzez Mateusz 14 sty 2014, o 12:29

zgadzam sie z Anią, dajcie spokój, z hejterem nie wygracie....a" Hejter to osoba najczęściej krytykująca inne osoby lub ich prace, . Hejter jest osobą zazdrosną o osiągnięcia innych ,jego zadaniem jest wytknięcie innym wszystkich możliwych wad i doczepienie się do do byle czego. Hejterzy najczęściej czują się anonimowi stąd też próbują ukazać że są kimś i im wszystko wolno. Rzeczywistość jednak jest całkiem inna. Hejterzy najczęściej są określani znanym powiedzeniem: „Mały pies a głośno szczeka” .
Mateusz

Postprzez jacektoskani 14 sty 2014, o 13:21

Ten to chyba będzie jakaś ciułała :lol:
jacektoskani

Postprzez ola62 16 sty 2014, o 15:01

jacektoskani napisał(a):Ten to chyba będzie jakaś ciułała :lol:

Padnę zaraz :lol:
ola62

Postprzez piotrekszczecin 17 sty 2014, o 19:39

Esteto

Słucham CREE od lat i nie należę do FC.
Ostatnimi czasy krytycznie patrzę na kilka spraw. Promocja poprzez nagrodę słuchaczy RMFMAXX uważam za sztuczną i nienaturalną. Jestem tu dla Ciebie na STT do mnie nie przemawia. Jako słuchacz Trójki byłem trochę zdziwiony, że ta piosenka pojawiła się na liście. Jestem rozczarowany prawie wszystkimi kawałkami na ostatniej płycie.

Jak Pan widzi jest to strona dla osób, które mają swoje zdanie.

Jednak zdecydowałem się napisać ponieważ uważam, że bardzo niesprawiedliwie krytykuje Pan personalnie Chłopaków.
Wiele razy słuchałem Cree na żywo, Napisał Pan , że od pewnego momentu.
I w mojej skromnej opinii tego słabszego muzycznie. Być może dlatego jest Pan tak bardzo krytyczny.
Chłopaki nigdy nie wspinali się po plecach Dżemu na koncertach. Zawsze grali swoje.
Użył Pan słowo, z którym się nie zgadzam-badziewie.
Być może gdyby poznał Pan ich muzykę wcześniej lub po prostu z Nimi porozmawiał, miałby Pan inne zdanie.
Wiele polskich pseudo-gwiazdek muzycznych podpiera się nazwiskiem rodziców ale w przypadku Sebastiana Pana osąd uważam za niesprawiedliwy i tendencyjny.
Wcześniej Ktoś napisał abym uważał z kim się bratam.Napisałem wtedy, że nie zależy mi aby bratać się z kimkolwiek na tej stronie. Wynikało to z tego, że w pewnym zakresie krytyki muzycznej się zgadzam.
Ale tylko muzycznej i to w przypadku ostatnich piosenek.
Na personalne ataki Cree po prostu nie zasługuje.
Cree całkiem niedawno aspirowało do CROSSROADS i było bardzo, bardzo blisko. I co Pan na to...
Jestem ciekaw co nie jest dla Pana muzycznym badziewiem i nie piszę tego złośliwie.
Po prostu jestem ciekaw jakie PŁYTY są dla Pana najbardziej wartościowe. Proszę to napisać .
Z wielką ciekawością na to czekam.
Chłopaki z CREE SĄ NORMALNYMI LUDŹMI I DOBRYMI MUZYKAMI I TO JEST ICH WARTOŚĆ.
pozdrawiam serdecznie SIWEGO I MARIANA.
pozdrawiam
piotrek

Pozdrawiam
piotrek
piotrekszczecin

Postprzez piotrekszczecin 17 sty 2014, o 21:05

Esteto
I mam prośbę. Proszę nie lekceważyć AGNESY ponieważ stoję za nią murem na tej stronie mimo, że się nie znamy prywatnie i gdy strzela i Pan słowami w Agnesę strzela Pan po części do mnie.
Słowa, które Pan kieruje w Jej kierunku są emocjonalne i bardzo słabe.
piotrek
piotrekszczecin

Postprzez Esteta 17 sty 2014, o 22:18

ola62 napisał(a):
jacektoskani napisał(a):Ten to chyba będzie jakaś ciułała :lol:

Padnę zaraz :lol:

Obiecujesz Olu???? :lol:
Szanowny Panie Piotrze ja na tym forum jedynie wypowiadam swoje zdanie dotyczące muzyki zespołu Cree , wizerunku , podszywania się pod Dżem itp - jako obywatel tego Państwa mam takie prawo . Nikogo nie obrażam, nie mówię o nikim ,że jest "debilem , idiotą , deklem, ciułałą" itp. Z Panią Agnesą nie koresponduje na forum , gdyż jej ataki na mnie są niemerytoryczne i ubogie intelektualnie . Pana stosunek emocjonalny do tej Pani jest Pana prywatną sprawą i proszę innym nie narzucać konieczności konwersacji z tą osobą.
Dlaczego zakłada Pan ,że nie znam wcześniejszych piosenek tej sławetnej kapeli?? Znam np. "Po co więcej mi" I co ciekawe - bardzo lubię ten utwór -lecz w takim wykonaniu: http://www.youtube.com/watch?v=hdbkwq84h7k - dobra interpretacja , dykcja, czysty głos. ....A z innych objawień muzycznych -z górnej półki polecam np http://www.youtube.com/watch?v=B_iqfBys94c - lecz tylko dla wrażliwych i potrafiących zrozumieć tekst Rilkego. Jak coś nowego muzycznie , ciekawego znajdę - to przedstawię . Bo o tym ,że warto posłuchać Dżemu, Perfektu, OZ pisać nie będę bo to naturalne. Zgadzam się co do Pana Mariana - jako jedyny jest specjalistą w tym co robi .
Esteta

Postprzez jacektoskani 18 sty 2014, o 20:18

hał hał hał ciułała jest sympatykiem coverów, a nie znosi jak Cree wykonuje utwory Dżemu :lol:
Mówiąc tutaj o Cree, że jest muzycznym badziewiem obrażasz wszystkich członków tego forum dEKLU ;)
jacektoskani

Postprzez piotrekszczecin 19 sty 2014, o 14:15

Esteto
Szczerze powiem, że cieszy mnie Pana odpowiedź ponieważ widzę, że obaj koncentrujemy się na muzyce.
Mimo, że w pewnym zakresie mamy inne zdanie.
Zawsze uważałem, że ta strona jest dla tych, którzy chcą dyskutować a nie tylko poklepywać się po plecach i pisałem o tym wcześniej.Z dużym respektem dla stałych bywalców tej strony.
Co do moich pozdrowień dla MARIANA i SIWEGO.
Staram się to robić przy różnych okazjach ponieważ uważam, że Panowie na koncertach bywają w tle.
piotrek
piotrekszczecin

Postprzez Agnesa 21 sty 2014, o 18:01

Armin napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=eJhqKynwj2E&feature=share

Kramek fajna koszulka! :twisted:
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Angie2012 21 sty 2014, o 19:47

Esteta napisał(a):3. Czym mnie ten zespolik zainteresował - wysłuchałem przez przypadek przyśpiewki która wygrała Sopot Top Trendy . I na tyle mnie ta beznadzieje muzyczna wzburzyła i nadszarpnęła wrażliwość estetyczną - że poszukałem forum aby móc demokratycznie wypowiedzieć swoje zdanie

Ciekawe...jesteś za mało inteligentny nawet na to,żeby pilnować dat???
Sopot Top Trendy- czerwiec 2013
twoja rejestracja na tym Forum- marzec 2013
Angie2012

Postprzez Siwy 22 sty 2014, o 00:47

piotrekszczecin napisał(a):Chłopaki z CREE SĄ NORMALNYMI LUDŹMI I DOBRYMI MUZYKAMI I TO JEST ICH WARTOŚĆ.
pozdrawiam serdecznie SIWEGO I MARIANA.
pozdrawiam
piotrek

Pozdrawiam
piotrek

Dzięki wielkie Piter !!! Pozdrawiamy również! Do zobaczyska.
Siwy
Cree

Postprzez Angie2012 22 sty 2014, o 09:42

Esteta napisał(a): Zgadzam się co do Pana Mariana - jako jedyny jest specjalistą w tym co robi .

nastepna ciekawostka- kto zna imiona obsługi technicznej zespołu, którego wcale nie słucha, a do Krynicy pojechał na narty...i jeszcze potrafi określić stopień profesjonalizmu Mariana...
zaczynasz się sypać po całości..ja myślę, że conajmniej raz w roku, kiedy Cree gra w twojej mieścinie ( a niestety gra tam regularnie od lat) stoisz przy scenie ... już miałam z tobą do czynienia..też się wkurzałam, gdy obrażałeś drogi mi zespół..A co byś powiedział, gdybyśmy tak pojechali po twoim synu- gitarzyście??? Tylko, że nie bedę się zniżać do twojego poziomu..i tu nie mam możliwości zablokowania, tak, jak to zrobiłam na Facebooku.
Angie2012

Postprzez Agnesa 22 sty 2014, o 10:29

Aniu, choć nie ma sensu wdawać się w konfrontacje z nisko polotowymi ludźmi, masz racje!
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Esteta 2 lut 2014, o 20:41

Angie2012 napisał(a):
Esteta napisał(a): Zgadzam się co do Pana Mariana - jako jedyny jest specjalistą w tym co robi .

nastepna ciekawostka- kto zna imiona obsługi technicznej zespołu, którego wcale nie słucha, a do Krynicy pojechał na narty...i jeszcze potrafi określić stopień profesjonalizmu Mariana...

Pan Marian współpracował z Dżemem - i stąd go znam. Nie wiedzieliście ??? Wstyd. W Krynicy w ten weekend warunki narciarskie były niezłe - a na stoku Jaworzyny błyszczała kolejna GWIAZDA- p.Krzysztof Ibisz :lol: Mam pecha na spadające gwiazdy w Krynicy hehe
Esteta

Postprzez jacektoskani 9 lut 2014, o 22:44

Wstyd to być takim dupkiem ja ty kanalio ;)
jacektoskani

Postprzez piotrekszczecin 14 lut 2014, o 18:50

Witam

Proponuję zakończyć i bezstronnie wygasić ten temat.
I tak każdy pozostanie przy swoim zdaniu więc moim skromnym zdaniem nie ma potrzeby tego ciągnąć i wzajemnie po sobie jechać.
DZIĘKI.
piotrek
piotrekszczecin

Poprzednia strona

Powrót do Koncerty