16.05 – Racibórz - Juwenalia “PWSZ” godz. 19:00

Informacje i dyskusje o zbliżających się i minionych koncertach...

16.05 – Racibórz - Juwenalia “PWSZ” godz. 19:00

Postprzez Mateusz 5 maja 2012, o 14:34

tak jak w temacie:) Cree w rodzinnym mieście po raz pierwszy , i to dosłownie ze 100 metrów od nas :) moze wybiera sie ktos? ;)
Mateusz

Re: 16.05 – Racibórz - Juwenalia “PWSZ” godz. 19:00

Postprzez Agnesa 8 maja 2012, o 07:31

16 to srodek tygodnia wiec niestety nie dam rady :(
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez skies 9 maja 2012, o 22:03

Mam zamiar zawitać na moto :-)
skies

Postprzez Mateusz 17 maja 2012, o 10:05

No to czas wypełnić obowiązek ;)
Cree pojawiło sie w Raciborzu około 16 ,moze troche pózniej, jak widzielismy szybko poradzili sobie ze znalezieniem biedronki . zadowoleni wyszli z cytrynówką w ręku Kramka :mrgreen: na stadionie zobaczylismy najpierw Siwego, którego pytalismy o wywiad z chopakami ...no i zrobilismy , Kramek i Lemon poopowiadali nam troche, trza to przesłuchac i zobaczymy czy warto pokazać, nie jestesmy dobrzy w takich rzeczach...po znajomości wejściówki dostalismy :D no ale jesli chodzi o koncert to na pewno bedzie w jakims stoniu wyjątkowy bo w domu ;) ale tym razem nie wyróżnił sie niczym szczególnym w moim odczuciu, oczywiscie koncert na dobrym poziomie i dobrze sie bawiłem jak zawsze :) ale jak teraz myśle to ostatnie koncerty muzycznie były lepsze ,moze przez to ,że ludzie niezbyt dopisali, jeszcze za mało chyba osób zaraziłem Cree :twisted: jak to Lucek powiedzial nam po koncercie 'musi być interakcja miedzy publiką a muzykami'..., jej chyba troche wczoraj zabrakło ,no i wolą tez grać wieczorną porą, jesli chodzi o set to (oczywiscie w przyblizeniu po kolei :) :
Pare lat
Rockowiec
To co chciałes
Usmiech losu
Rock'n'roll to jest to
Cały nasz świat
Diabli nadali
Sam sam sam
Kramek(nie jestem pewny)
Czyja to wina( fajnie bo dawno nie słyszałem na zywo)
Twister
Po co wiecej mi
Rosyjska ruletka
bis
Boczny wiatr
i to by było na tyle, wykorzystalismy jeszcze raz swoje wejsciówki i weszlismy na zaplecze do chopów :) fajnie było pogadać z Lucem z bitą godzine o muzyce itp. świetny gość ,do rozmowy dołączył sie tez chwilowo Lemon ,dobrze było :D a potem musieli wracać, Bastek stylowo wyglądał na motocyklu na którym przyjechał . to tyle, juz myslimy o nastepnym koncercie ,który chyba niebawem:) Dzieki Cree!
Mateusz

Postprzez gosia 17 maja 2012, o 11:52

Dziękujemy za relację. Wygląda na to, że koncert jak zawsze dobry...ale Was bardziej wciągnęły wydarzenia okołokoncertowe :)
gosia

Postprzez Agnesa 19 maja 2012, o 14:59

Super relacja! :D
Ja czekam na 26.V :P
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez skies 30 maja 2012, o 06:39

Trochę spóźniony komentarz, ale w pełni zgadzam się z "indianer84". Pogoda, a przede wszystkim publika nie dopisała.
Widać było, że chłopakom źle grało się przy tak słabym aplauzie/kontakcie ze strony publiki i w cale się im nie dziwię.
Najsłabszy koncert na którym byłem - całkowicie nie ta atmosfera która powinna być na tego typu koncertach.
skies

Powrót do Koncerty