20-lecie "flaga"

Czyli o wszystkim i o niczym...

20-lecie "flaga"

Postprzez RUMAK 21 mar 2014, o 10:57

Hejka

Wyszedł pomysł od chłopaków żeby zrobić flagę na festiwal :) na tej fladze ma być coś związanego z 20 rocznicą śmierci Ryśka no i 20-lecia Cree. Więc tak flagę już ogarniam i się szyje 20m / 20m tylko teraz co na niej ??? i tu prośba do Was, jeżeli macie pomysły proszę pisać na forum lub tez możecie przesłać grafikę na darekfanclub@cree.pl albo do Armina armin@cree.pl i on to wstawi na forum.
Druga sprawa to jeżeli macie jakiegoś graficiarza lub malarza który mógłby nam to wymalować to byłoby super (chodzi mi o kogoś kto to potrafi i tego nie spapra :) ) ja oczywiście będę też szukał kogoś u siebie.
Kwestia finansowa jeżeli chodzi o malującego :) wiadomo że za fachowca trzeba zapłacić tak więc myślę że wsparcie z Waszej strony jakieś będzie ale to dopiero jak będziemy znali kwotę.
Proszę Was aby każdy przygotował sobie coś.. i wtedy napisał, chodzi o KONKRETY a nie a może to a może tak a może.... Na pewno coś z tego skleimy i wszyscy będą zadowoleni ;)
PISZCIE RYSUJCIE MALUJCIE

Pozdrosy
Rumak
RUMAK

Re: 20-lecie "flaga"

Postprzez pagosia 21 mar 2014, o 17:02

Fajny pomysł :D hmm..może z jednego boku flagi namalować ( jeśli ktoś będzie umiał ) Ryśka...wiecie na podstawie jakiegoś zdj, gdzieś napisać 20 lat Cree, znaczki typowo indiańskie, coś na wzór tych na koszulkach nowych, jakiś cytat, podpis może pod zdj. Ryśka że 1994 - 2014, żeby podkreślić tą rocznicę...a więcej to będę jeszcze myślała. :)
pagosia

Postprzez pagosia 21 mar 2014, o 17:03

Można by zebrać autografy też od chłopaków z Cree na fladze :)
pagosia

Postprzez pagosia 21 mar 2014, o 17:15

tu znowu ja ^^ https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 1861_n.jpg fajnie ten Rysiek tutaj wygląda...:)
pagosia

Postprzez piotrekszczecin 21 mar 2014, o 19:28

RIEDEL
20 LAT
CREE
PRAWDZIWE ŻYCIE
MUZYKA
nie myślałem o tym, coś w tym stylu.
Proponuję użyć tekstu i sloganu na tle czegoś, co kojarzy się z muzyką- gitary, harmonijki.
Im prościej tym lepiej, unikać zbyt wielu barw, które rozmyją sens.
To ma być od razu widoczne i zrozumiałe.
Na fladze nie powinno być odnośników do Dżemu.
pozdrawiam
piotrek
piotrekszczecin

Postprzez Armin 22 mar 2014, o 14:40

Pierwsza myśl jaka mi do głowy przyszła, to coś faktycznie z postacią Rysia a pod nią cytat "Zawsze mówiłeś mi - trzeba być sobą" ,czyli wiadomo, słowa Bastka ale nawiązujące też do Jego Taty
Tak poza tym, faktycznie jakies nasze podpisy,bawet markerem,a to juz mozna ogarnąć w dniu koncertu
Albo jakieś swoje zdjęcia z chłopakami,moze jakos da się na tę flagę niekoniecznie coś namalować ale 'nadrukować' (wlasnie np foto)? ale to byś Rumak musial sie dowiedziec czy to realne - nie wiem, u tego swojego grafika/informatyka? :)
- - - - -
Filmiki :
http://www.youtube.com/armin1986koncerty
http://www.youtube.com/armin86tvripy
Zdjęcia z koncertów: http://www.picasaweb.google.pl/Armin1986
--------------------------------
armin@cree.pl
--------------------------------
Armin
Moderator

Postprzez pagosia 22 mar 2014, o 17:48

Właśnie właśnie, Armin ma dobry pomysł. Jakby w którymś miejscu "porozrzucać" ( o ile ktoś będzie w stanie załatwić to) zdjęcia fan clubu z chłopakami itp... :)
pagosia

Postprzez ola62 22 mar 2014, o 18:37

Ja też się zastanawiałam jaki cytat i jak to ma wyglądać ! Armin ten cytat jest bardzo dobry ponieważ jest wspólny dla Rysia i Bastka,ojca i syna dlatego myślę, że jest ok :)))) A mnie też po głowie chodzi " Płyń mój bluesie płyń..."
blues wciąż płynie...był, jest i będzie ! :)
ola62

Postprzez Agnesa 23 mar 2014, o 21:10

Super pomysł:) jak coś wymyśle dam znać :P

Armin napisał(a):Albo jakieś swoje zdjęcia z chłopakami,moze jakos da się na tę flagę niekoniecznie coś namalować ale 'nadrukować' (wlasnie np foto)?

Sa takie kartki do drukarek laserowych - papier transferowy czy coś takiego, z których można zrobić prasowanki owych zdjęć ;)
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez RUMAK 25 mar 2014, o 13:47

Pomysł już nie aktualny ze względów finansowych :(
RUMAK

Postprzez Agnesa 25 mar 2014, o 18:32

RUMAK napisał(a):Pomysł już nie aktualny ze względów finansowych :(

Szkoda :(
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez pagosia 25 mar 2014, o 20:21

;((
pagosia

Postprzez ola62 25 mar 2014, o 20:29

Pomysł nieaktualny...no cóż ok ok rozumiem.....20metrów na 20 metrów musi kosztować !
Ja to widziałam od początku nieco inaczej.Powieszony baner z jakimś napisem, cytatem umieszczony nad... albo w głębi sceny ale dobrze widoczny.....o tak to widzę :)
ola62

Postprzez pagosia 26 mar 2014, o 16:44

A gdyby zrobić coś na wzór "trop" trendy? Prześcieradło czy coś podobnego, znaleźć kogoś, kto podejmie się namalowania farbami podobizny Ryśka, zamieścić jakiś cytat, nasze podpisy, chłopaków podpisy, indiańskie znaczki itp coś na wzór tych na koszulce...:) To mogłoby wypalić.
pagosia

Postprzez piotrekszczecin 29 mar 2014, o 19:33

Szkoda...
Armin-to, co napisałem, to tylko suchy szablon ale Twój pomysł z tym cytatem jest po prostu rewelacyjny.
Flaga i tak powstanie wcześniej czy później.
Panie Rumak- bardzo dobra inicjatywa, za którą trzymam kciuki.
pozdrawiam
piotrek
piotrekszczecin

Postprzez piotrekszczecin 11 kwi 2014, o 21:11

RUMAK
Zaczynasz temat flagi i mówisz, że to nie jest aktualne....
Życzę ci gościu dobrze ale jeżeli nie jest to konsekwentne to jest słabe.

Nie zabieraj się za coś, co ciebie przerasta.

Jeżeli chcesz robić to poważnie to nie pisz takich bzdur...jak na drugi raz podejmiesz się czegoś do daj radę albo nie rozpoczynaj, bo trochę żenada.
pioitrek
piotrekszczecin

Postprzez pagosia 12 kwi 2014, o 19:05

Ejj, bez takich..to był i w sumie dalej jest świetny pomysł, ale wiadomo, że kasa jest ważna i nikt nie wiedział ile to będzie dokładnie kosztowało, a jak podliczy się samą flagę + rysunki/napisy itp to dużo wychodzi, a Rumak Bogiem nie jest i nie wiedział dokładnie jak to będzie z resztą tak jak każdy więc to trochę takie bezpodstawne z Twojej strony.
pagosia

Postprzez ola62 12 kwi 2014, o 22:20

piotrekszczecin napisał(a):RUMAK
Zaczynasz temat flagi i mówisz, że to nie jest aktualne....
Życzę ci gościu dobrze ale jeżeli nie jest to konsekwentne to jest słabe.

Nie zabieraj się za coś, co ciebie przerasta.

Jeżeli chcesz robić to poważnie to nie pisz takich bzdur...jak na drugi raz podejmiesz się czegoś do daj radę albo nie rozpoczynaj, bo trochę żenada.
pioitrek

Ja już nie mam słów Piotrek ! Jak tak można wstydź się ! Człowiek się stara , chce jak najlepiej a Ty ...ehhh....nieładnie !
ola62

Postprzez Agnesa 13 kwi 2014, o 13:02

Piotrek z całym szacunkiem do Ciebie, nie musisz od razu rzucać takimi słowami. Chyba po to jest m.in. to forum żeby wymieniać się spostrzeżeniami, pomysłami....... Temat flagi bardzo fajny a to, ze teraz ona nie wyjdzie to nic takiego. Twoim zdaniem Rumak miał ją zrobić i napisać "jest flaga, składamy się po 200zl". Myślę, ze wtedy to by można się burzyć.
;)

Czy nawet tu człowiek człowiekowi wilkiem?
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez RUMAK 13 kwi 2014, o 13:32

Widzisz Piotrze... napiszę Ci tak temat flagi wygasł tak jak pisałem ze względów finansowych, ale nie myśl że zostawiłem to bez zakończenia pozytywnego. Staram się i nagrywam za mniejsze pieniądze i coś w postaci baneru ale tu też liczą się koszta i muszę po negocjować ;) Do festiwalu jeszcze troszkę czasu i wiedz że dam rade i mnie to nie PRZEROŚNIE :shock: A Ci którzy mnie znaja to wiedzą że jak mówię A to i mówię B Więc trzymaj kciuki a nie krytykuj i powstrzymaj wodze a zobaczysz że jeszcze będziesz walił się w pierś za te obelgi.
Tak więc kończąc moi drodzy FANI Cree czekajcie na info i ewentualne projekty.

Pozdr
Rumak
RUMAK

Następna strona

Powrót do Na każdy temat