KASIA MARKIEWICZ

...czyli muzyka którą kochacie najbardziej.

KASIA MARKIEWICZ

Postprzez piotrekszczecin 29 mar 2014, o 20:56

Cześć
Mam do Państwa prośbę.
Widziałem i słuchałem w the VoP z balladą Ozziego . Słuchałem i oglądałem reportaż w regionalnej tv.
Jestem nikim aby o tym pisać bo gdy ta informacja nadeszła - dostałem w mordę i było mi bardzo źle.
Nawet nie wiem, co pisać.
JEDYNIE, CO CHCĘ TO ZWRÓCIĆ WASZĄ UWAGĘ w TYM PRZYPADKU.
Mimo , że nie dotyczy to CREE, DOTYCZY TO MUZYKI.
Dotyczy to muzyki i pewnych wartości...
Proszę aby Państwo weszli na YOU TUBE i wpisali KASIA MARKIEWICZ.
dziękuję
piotrek
piotrekszczecin

Re: KASIA MARKIEWICZ

Postprzez Agnesa 31 mar 2014, o 16:14

Może się nie znam zbytnio na muzyce, a na pewno słoń nadepnął mi na ucho bo sama nie mam żadnego talentu muzycznego ale nie podobało mi się jej wykonanie. W pewnym momencie nawet chciałam wyłączyć i to olać ale skoro napisałeś tu o tym, o Niej stwierdziłam, ze posłucham do końca.

Wspaniale, ze ludzie mimo wszystko, mimo tego co ich spotyka, często złego potrafią wyjść i się otworzyć przed całkiem obcymi ludźmi. Potrafią dać cząstkę siebie i opowiedzieć o sobie. Wzruszająca jest jej historia i życzę jej powodzenia choć jak dla mnie muzycznie nie było to rewelacyjne wykonanie.
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Re: KASIA MARKIEWICZ

Postprzez piotrekszczecin 31 mar 2014, o 18:52

Agnesa
Dzięki, że napisałaś swoje zdanie. Gdy to słyszałem pierwszy raz moje zdanie było identyczne jak Twoje.
Mimo, że była to dla mnie zupełnie obca osoba.
A gdy niedługo po programie umarła byłem bardzo poruszony.
piotrek
piotrekszczecin

Powrót do Blisko blues'a