Nowa płyta-premiera 24.09.13!

...Wasze opinie

Re: Nowa płyta-premiera 24.09.13!

Postprzez Agnesa 31 sie 2013, o 07:29

A ja tam wiem swoje :D i czekam z utęsknieniem za nowym krążkiem, który również będzie mi rekompensował moja niemoc w koncertowaniu ;)
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez jacektoskani 31 sie 2013, o 09:16

Jaki blues, jaki Nalepa :evil:
Ja tam śmigam za nimi po koncertach wiec mogę cos powiedzieć. Chłopaki dają czadu aż miło............rock i rockendrol , czasami jakaś solówka bluesowa.
Tak trzymać, kocham te gitary w ich rękach .........,naprawdę MEGA wysoki poziom.
Zobaczcie ich na LIVE!!!
jacektoskani

Postprzez Ekhm 31 sie 2013, o 14:09

Niby wszyscy piszą po polsku, a tak trudno się nawzajem zrozumieć. Jestem Żydem, masonem, cyklistą i nienawidzę Cree, a słowo "prowokacja" należy odbierać dosłownie bo przecież kto by tam się bawił w przenośnie. Cree na żywo słyszałem dwa razy, jeśli to Was tak interesuje, podczas pierwszego koncertu wziąłem od grupy autografy (Pan Riedel and spółka nie pytali czy wszystkie płyty mi się podobają i czy jestem wielkim fanem, czy tylko lubię posłuchać - po prostu dali autografy o nic nie pytając, to też o czymś świadczy).
Oczywiście na tym forum niewolno napisać, że się lubi część muzyki zespołu i ma się swoje zdanie na pewne sprawy, bo trzeba wielbić zespół BEZKRYTYCZNIE i CAŁKOWICIE, jak się tego nie robi to się nie szanuje zespołu. Nie wolno też szukać w Cree blues rockowego ducha wielkich polskich wykonawców bo przecież nikt w Cree o Nalepie nigdy nie słyszał. Człowieku! Więcej zrozumienia, więcej tolerancji i mniej buty, bo na wózku "my tak, reszta won" nie zajedziesz daleko. Wielki fan się znalazł, walczy o szacunek. Tak swoją drogą - skoro Cree na nowej płycie brzmi reggae'owo i prawie punkowo to chyba zespół też uważa, że nie można stać przy jednym stylu. Ale to moje zdanie, a ja nie szanuje zespołu... :)
Ekhm

Postprzez jacektoskani 1 wrz 2013, o 08:53

...masz rację ;)
Wczoraj jak uważnie przesłuchałem "Diabli nadali" znalazłem w Cree Wodeckiego :lol:
jacektoskani

Postprzez ola62 1 wrz 2013, o 10:08

Do tego wszystkiego ehhh....to wszystko smutne jest :( No naprawdę Ekhm mówisz do nas " moi kochani" ? :P
to nie jest taktowne :P i świadczy o spoufalaniu się :lol: Analizując swoje wcześniejsze wpisy uuulłłłaaaa ja to dopiero jestem nietaktowna :lol: :lol: :lol: :lol:
ola62

Postprzez Agnesa 1 wrz 2013, o 12:42

Ekhm napisał(a):...podczas pierwszego koncertu wziąłem od grupy autografy (Pan Riedel and spółka nie pytali czy wszystkie płyty mi się podobają i czy jestem wielkim fanem, czy tylko lubię posłuchać - po prostu dali autografy o nic nie pytając, to też o czymś świadczy)...

O czym świadczy? Jam ciekawa :D
Jeśli Ekhm "pijesz" do mnie to nie chodziło mi o BEZKRYTYCZNE i CAŁKOWITE wielbienie zespołu jak piszesz, raczej o to, ze gdy zespól wydaje słabszą piosenkę to się odwracamy lub nazywamy obraźliwymi nieudacznikami(jak to było? trole? :lol: ), naśladującymi czy czerpiącymi chwale tylko dlatego ze jest się synem tego czy innego wielkiego artysty.
Owszem potrzebne jest wypowiadane nasze zdanie, nasza opinia i nikt nikomu nie zabrania tego.
Mnie na przyklap nie chwyciła za serce piosenka "Jestem tu dla ciebie" ale i tak kupie płytę i tak będę jeździła na koncerty bo lubię i podoba mi się praca Cree. Jedne kawałki bardziej, jedne mniej się podobają ale to chyba u każdego artysty tak jest ;)
Piszesz, ze
nienawidzę Cree
, no trudno ja Cie nie przymuszę do ich polubienia ;) Lubisz kogoś innego i dobrze, każdy artysta, zespól, wokalista itd zasługuje na swojego fana ;)

Olu ja to o sobie już nic nie mowie :lol: :roll:
"Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy ostatnia ryba zostanie złapana, to wtedy stwierdzicie, że pieniędzy nie można jeść!"
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez ola62 1 wrz 2013, o 13:38

Kocham muzykę Cree, może to troszkę nietaktowne, ale tak czuję ! ;)
ola62

Postprzez jacektoskani 1 wrz 2013, o 19:02

...ja też tak samo mam, tak ja Ty :D ......rockendrol to jest tooo.....kocham goooo :shock:
jacektoskani

Postprzez Ekhm 1 wrz 2013, o 21:36

1. moja cyniczna odpowiedź była zaadresowana do "piotrekszczecin" którego post troszku mnie wnerwił. Słowa: "Jeżeli oczekujesz innej muzy to daj sobie spokój i słuchaj innej muzy", "Jeżeli oczekujesz innej muzy to daj sobie spokój i słuchaj innej muzy", "pisząc takie bzdury o kontynuacji NALEPY i Dżemu", "jeżeli masz pisać przemyślenia na temat CREE co do zasady to odpuść" świadczą że NIC nie zrozumiał z tego co pisałem. Fakt że jego odpowiedź mogła by być kulturalniejsza z litości już pominę. :(

2. Agnesa: nie piłem do Ciebie, bo NIE miałem powodu. Co do autografów: Świadczy to o tym, że zespół NIE gwiazdorzy. Jakby gwiazdorzyli to by mieli czekających na autografy fanów Cree głęboko gdzieś. Nie odwracałem się od Cree bo NIE jestem wielkim fanem zespołu! Są stany pośrednie między byciem FANEM (tak jak np. Ty) a słuchaniem od czasu do czasu. Ot, znudziło mi się Cree bo nie do końca czułem że "to jest to". Nowa płyta z zapowiedzią troszku innych stylów mnie zaciekawiła, więc postanowiłem kupić nowy krążek i zobaczyć co to będzie. Słowa "nienawidzę Cree" BYŁY IRONIĄ i NIE należy ich brać na serio.

3. PODSUMUJMY:
- NIE UWAŻAM SIĘ ZA FANA CREE, po prostu lubię trochę posłuchać!
- NIE JESTEM WROGIEM ZESPOŁU po prostu nie wszystko mi się podoba!
- "Moi kochani" to było przywitanie w stylu Bałtroczyka, tak z przymrużonym okiem. Żałosne, że niektórzy się nie zorientowali.

Pozdrawiam
Ekhm

Postprzez Agnesa 2 wrz 2013, o 06:50

I nastała jasność :) dziękuję bardzo za odpowiedz.
Oczywiście zapraszam i chętnie poczytam dalsze Twoje wypowiedzi Ekhm, tym bardziej ciekawa jestem Twojej opinii nowej płyty.

Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, ze słowo pisane często jest źle odbierane i potem wychodzą kwasy :/ mam tak na przykład z mężem, gdy piszemy np na gg to często gęsto wkurzamy się na siebie, poruszając ten sam temat przez kamerę jest zupełnie inny nastrój, nie wspomnę na żywo :D
I widzę ze podobnie jest na forum, czy w innych miejscach gdzie ludzie porozumieją się pisząc do siebie - krótkie informacje, przy elaboratach już szybciej jest zrozumieć autora danych slow ;)
przepowiednia Cree
Agnesa

Postprzez Ekhm 2 wrz 2013, o 19:00

Święte słowa Agneso! Nie lubię zbyt bardzo forów internetowych, właśnie za to, że nie można się dogadać. Wszędzie jakieś spory, a koniec końcem łatwiej jest poczytać jak ludzie się kłócą niż znaleźć rozsądną dyskusję na argumenty.
Ale może przyhamujmy - gadać będziemy jak wyjdzie płyta...
Ekhm

Postprzez ola62 2 wrz 2013, o 19:12

Ekhm , moja wypowiedź a raczej żart był skierowany do tego samego adresata :D
Takie zwroty jak "moi drodzy", czy "moi kochani" itp. to są normalne ludzkie, przyjacielskie słowa ! :D
ola62

Postprzez Armin 3 wrz 2013, o 09:26

Fragmenty nowych utworów już do odsłuchania na iTunes :)
No i do kupienia..ale to jakieś zaawansowane jest i trzeba mieć Ojro :P
https://itunes.apple.com/pl/album/wyjdz/id692794299
- - - - -
Filmiki :
http://www.youtube.com/armin1986koncerty
http://www.youtube.com/armin86tvripy
Zdjęcia z koncertów: http://www.picasaweb.google.pl/Armin1986
--------------------------------
armin@cree.pl
--------------------------------
Armin
Moderator

Postprzez Angie2012 3 wrz 2013, o 15:20

JAK NA RAZIE, CHOCIAŻ CIĘZKO OCENIĆ UTWORY PO TAKICH FRAGMENCIKACH-- DLA MNIE NR. 1 TO ''WIECZNE PYTANIA''
Angie2012

Postprzez piotrekszczecin 14 wrz 2013, o 19:53

EKHM
Cały czas zawodzę się na twoje prowokacji.
Jak masz na imię i kim jesteś.
Może najpierw się przedstaw. Jeżeli chcesz być poważnie traktowanym, trzeba się przedstawić.
Jakoś się nie odnosłaś-eś do poufałości w stosunku do nas.
CZYLI DO BRAKU KULTURY.
I nie mam fazy na nowy kawałek cree, ponieważ jestem bardzo krytyczny, co do tekstu i słów.
EKHM, to, że poczułeś się dotknięty- szczerze mówiąc mam gdzieś.
ty chcesz prowokować. Ja to bardzo cenię.
Ale swoim prostactwem mnie bardzo rozczarowałeś.
Być może jesteś inteligentny i jak ja przywiązujesz wagę do polskiej pisowni ale twoja prowokacja ciebie przewyższa.
Po prostu słuchając Cree i pisząc o Ich muzyce w ten sposób udowadniasz, że nic z tego nie rozumiesz a twoje wypociny na temat Cree traktuję jak bełkot i musisz się trochę bardziej postarać bo twoje tekst są bardzo słabe i.
piotrek
piotrekszczecin

Postprzez piotrekszczecin 14 wrz 2013, o 20:45

EKHM p.s.
skoro tak wielką wagę przykładasz do języka polskiego, to witaj.
Napisałeś, że byłeś na dwóch koncertach.
Napisałeś, że chłopaki podpisali i ty nie pytałeś o nic.
To właśnie jest wielkie.
Ponieważ jeżeli dajesz coś do podpisania, to jest twój problem.
I jeżeli nie stać ciebie na kilka zdań tylko prosisz jak pies o podpis, to świadczy o twojej podległości w stosunku do zespołu i ty, co piszesz wystawiasz sobie najgorsze CV.
Ja byłem na wielu koncertach i parę razy z Chłopakami rozmawiałem i powiem ci- celowo piszę z małej litery-ponieważ jak już napisałem wcześniej nie zasługujesz na mój szacunek.
Jeżeli chcesz prowokować, to najpierw posłuchaj, zrozum teksty i naucz się pewnych spraw.
A potem prowokuj.
Ale pokazałaś-eś, że twoja prowokacja stoi na bardzo słabym poziomie.
Sam krytykuję Cree za pewne sprawy i nie są idealni ale to, co piszesz to jakiś bełkot świadczący o twojej niewiedzy dotyczącej pewnych tematów.
trzymaj się i daj sobie na luz

PS. pisałeś coś o Panu NALEPIE.
Ale pewnie słyszałaś-eś kilka standardów i coś tam sobie piszesz.
To nie jest Nalepa, tylko pan Tadeusz Nalepa.
piotrek
piotrekszczecin

Postprzez piotrekszczecin 14 wrz 2013, o 20:56

I na koniec EKHM
widziałem, że jesteś zalogowany i czytałeś to , co napisałem do ciebie przed chwilą.
Nie krytykuj CREE jeżeli nie stać ciebie na więcej ponieważ się tylko ośmieszasz.
Każdy z nas ma swoje zdanie na temat muzyki chłopaków i niech tak zostanie.
Różnica między nami jest taka, że ja ICH wspieram zawsze.
piotrek
piotrekszczecin

Postprzez ola62 14 wrz 2013, o 21:49

:shock: :roll: :shock:
Czytam, oczom i uszom nie wierzę :shock:
Czy Ty Piotrek widzisz co za bzdury wypisujesz ? :(
ola62

Postprzez piotrekszczecin 14 wrz 2013, o 22:05

Ola
Pewnie do TWOJEGO zdania dołączą inni FORUMOWICZE.
Nie zdziwi mnie to.
Ja jestem w pewnych sytuacjach dosyć radykalny.
A poza tym przeczytaj sobie-proszę co gość pisał wcześniej.
trzymaj się.
Będąc szczerym chyba trzymasz stronę RUMAKA więc jest to naturalne, że piszesz i będziesz pisać krytycznie.
OJ chyba teraz posypią się gromy...
piotrek
piotrekszczecin

Postprzez czarekkk 16 wrz 2013, o 11:47

Nie no, facet pisze, że ze względu na to, że Cree otwiera się na nowe kierunki muzyczne kupi nową płytę, a Ty piotrekszczecin, atakujesz go dziesięcioma postami... w dodatku piszesz cos cały czas o jakiejś prowokacji, a to Ty prowokujesz i to jeszcze w bardzo chamski sposób. To że jesteś "dosyć radykalny" nie oznacza, że możesz obrażać innych forumowiczów, którzy mają inne zdanie od Ciebie.
czarekkk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasza muzyka...